1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hapşırırken Ağzınızı Kapatın !!!

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Melekler, boşuna hapşırırken ağız kapatmıyoruz :D:D Bakın kapatmazsak neler oluyor hahaha

2. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
  3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    369
    Ödül Puanları:
    83
    Iykkk :D:D Harbi böyle mi oluyo acaba :D:D

Hapşırırken Ağzınızı Kapatın !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çağrı -kapıyı kapat

çağrı -kapıyı kapat

çağrı kapıyı kapat Çağrı-Kapıyı Kapat Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Emel Müftüoğlu'nun kızı Çağrı'nı çıkış şarkısı...İzel'in prodüktörlüğünü üstlendiği albüm raflarda yerlerini aldı... Özel bir günde kavuştum sana Ses vermedin bile kayboldum yollarında Gözyaşlarımı sildim yine sen görmeden Sevemem kimseyi ben gerçekten sevilmeden Ne yetmedi ne az geldi sana...
  2. AKOM: Kombileri mutlaka kapatın..

AKOM: Kombileri mutlaka kapatın..

BEDAŞ ve AYEDAŞ ekiplerinin arızayı kademeli olarak gidermesinin ardından, kesinti olan bölgelere elektrik verilmeye başlandı. Elektrik kesintisi nedeniyle İstanbul metrosu Taksim- Atatürk Oto Saniye istasyonları arasında ulaşım aksadı. Elektriklerin verilmesiyle birlikte seferler normale dönerken, elektrik kesintisinde tüm trenler istasyonlara aküler yardımıyla gelebiliyor. Öte yandan,...
  3. Hapşırırken Gözlerimiz Niçin Kapanır?

Hapşırırken Gözlerimiz Niçin Kapanır?

hapşırırken neden gözlerimiz kapanır, sebepleri, hapşırık, açıklaması, ile ilgili bilgileri burada bulbilirsiniz Sevgili melekler, Bu sorunun cevabının sadece ''gözlerimizin çıkmaması için '' olduğunu sanmayın.Başka sebepleri de varmış..Ayrıntılar yazımızda.. Bilim insanları yaptıkları araştırmada yapılan bu göz kırpma olayının hapşırmayla alkasının olmadığını vurgulamışladır....

Sayfayı Paylaş