Haramiler - Kara Toprak

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Haramiler - Kara Toprak
Dost dost diye nicesine sarıldım Benim sadık yarim kara topraktır Beyhude dolandım boşa yoruldum
Benim sadık yarim kara topraktır

Haramiler - Balıkçının Öyküsü hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kiz çocuğu annesini çıplak görmesi haramı? Kiz çocuğu annesini çıplak görmesi haramı?
slm hanımlar 1,5 yaşında kızım var ben banyo yaparkene mecbur kalıyorum yanıma almaya benı banyonda çıplak görmesı dinimizce haram mıdır?
Bilmedikleriniz 3
40 Haramilerin Hazinesi Bulundu!.. 40 Haramilerin Hazinesi Bulundu!..
kırk haramiler kimdir 40 haramilerin hazinesi, nerede bulundu, kim buldu, hazinedekiler, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz...
Bunları Biliyor musunuz ? 1
Haramiler - Ala Gözlerini Haramiler - Ala Gözlerini
Ala gözlerini sevdiğim dilber Yar senin ahdına durmaz mı sandın Hatırın hoş olsun birin bin olsun Senden alasını canım bulmaz mı sandın Doğru gelenlere doğru varayım Halden bilenlere kurban olayım Sen birini bulmuşsun ben de bulayım...
G-H Harfli Şarkılar 0
Haramiler - Alın Yazısı Haramiler - Alın Yazısı
Çağla sen çağla yaralı kalbim Feryadım duysun alem isterdim Bal dudaktan ahu gözden Ak söğüt altında güzde Bir ateş isterim yar senden Cemalini görmeseydim Al yanaktan tatmasaydım Seni bir an unutsaydım Keşke demek neyime Tükenir ömrüm...
G-H Harfli Şarkılar 0
Haramiler - Balıkçının Öyküsü Haramiler - Balıkçının Öyküsü
Sevinçler vardır sıcacık Umut dolu Sevinçler sıcacık sevinçler Umut dolu Yakamozların oynaşmaya Güneşin ateşinin küllenmeye Başladığı saatte Zokasına vuran iri balığı Nasırlı ve güçsüz ellerine Aldırmadan Ama umutla ama Çoşkuyla çeken...
G-H Harfli Şarkılar 0