harbi sözler

HaYaL

Daimi Üye
Üye
harbi sözler
harbi sözler 25 tane harbi söz 25 söz laf dalaşı sözleri sözler facebook
zar atmam şansa inanmam orTada bi şans warsa onuda ben yaratırım.
Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz .
SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL'Lar önde qider..
mútluluklâr dílêrím yêní âskındâ sên bêní dú$únmedên ya$amana bak sênín dêrtlerín varya benim yanımda ben onlarla ya$arIm sen keyfine bak !

KUMSALI KAYBETMEYE CESARET ETMEDİKÇE İNSAN YENİ DENİZLER KEŞFEDEMEZ
$aÑLıyız $öh®etLiyiz Pa$ayIz K®aLız ®ekLamIz Ma®kayIz FaLaÑız FiLaÑız K®aLıÑa değiL aLayIÑa ßaSa®Iz Tek Fa®kImIz istanbullu oLmAmlz
LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!
TuTamicaM SözLer VerMem ßaSiT kişiLerLe MEvZuu yaPMAm ßaZı ŞyLri AsLa AfeTmem Ağır GeLiYoSa ßu SzLer FiRar SerßesT ÜsTeLeMem
KaRaNLıK BeNi HaPگEdİyOr ... HePگİ GeRçEğİ GöRmEm İÇiN... AMA GeRçEk OlAn TeK şEy ›ÕŁũм› ... Ve O BeNi ÇaĞıRıYor
EzAnLa BaSLaR SeLa iLe BiTeR İsTeYeNe DeĞiL ALAYINA GİDER
biz doluyu bosa vuranlardanız her ne kadar cilalı tas üstünde dans etmesini bilmesekte her karakolda ismimiz her cezaevinde resmimiz her meyhanede masamız her dostlarımızda façamız her bu sitedeki gardaslarımızdada argomuz vardır

$aÑLıyız $öh®etLiyiz Pa$ayIz K®aLız ®ekLamIz Ma®kayIz FaLaÑız FiLaÑız K®aLıÑa değiL aLayIÑa ßaSa®Iz Tek Fa®kImIz istanbullu oLmAmlz

Süper yaa bayıldım bunaaa... bir istanbullu olarak:)

LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!

Bu sözü bizim burda asfalta yazmış serseri bebeler :D okudugumda çok gülmüştüm.. Yazan cocukları biliyorum yazdıkları ilee kendilerinin alakası yoktu.. Ay konu ile alakası yok ama okuyunca aklıma geldi ve yorum yazmak istedim :D

Anılarımı canlandırdıgın için sağol cnm..

Benzer Diğer Konularımız !

Geri