1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Harikulade İğne Oyası Çember Modelleri Burada

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

iğne oyası çember modelleri iğne oyası çember kenarı

Sevgili melekler, Türk gelenek ve göreneklerinde önemli bir yeri olan çeyiz sandıkları, annelerimizin, büyük annelerimizin el emeği göz nuru işledikleri birbirinden güzel parçalarla kıymetlenir. İğne oyası takımlardan, havlu kenarlarına, dantel masa örtülerinden , işlemeli, seccadelere kadar herşey tam olarak hazırlanmadan genç kızlar çeyiz olmaz. Biz de bu yazımızda yapıp çeyizinize koyabileceğiniz şik iğne oyası çember modelleri paylaşıyoruz sizlerele :)

Harikulade İğne Oyası Çember Modelleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İğne Oyası İsteyenlere modeller

İğne Oyası İsteyenlere modeller

iğne oyaları resimleri mekikli iğne oyası tı oyaları tı oyası örnekleri İster iğne oyası hayranı olun ister üreticisi bu modellere bakmadan geçmeyin derim ben meleklerim.Kızlar çeyizine, anneler kızlarına yapsın yaptırsın.Güzel ve hoş iğne oyalarını biz bulduk takdir sizin.:tik:
  2. Harika iğne oyası 2012 modelleri

Harika iğne oyası 2012 modelleri

yeni iğne oyası modelleri 2012 iğne oyası havlu kenarı modelleri 2012 Bana göre büyük bir ustalık isteyen bir sanattır iğne oyası. Kaldı ki günümüzde çeyiz sandıkların süsleyen havlu kenarı modellerinde ve yazma, tülbent kenarlarında ve daha farklı bir çok kumaş üzerinde kullanılıyor. Demek ki Türk Kadınları bu kadar yetenekli diyor ve o muhteşem kadınlar için 2012 iğne oyası modellerini bu...
  3. Yeni İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli

Yeni İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli

iğne oyası havlu kenarı modelleri 2012 havlu kenarı iğne oyası modelleri havlu kenarı oyası Çeyiz hazırlıkları yapan Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için iğne oyası havlu kenarı modelleri sunuyoruz bu sayfamızda arkadaşlarım.
  4. Çeyizlik İğne Oyası Modelleri Burada!

Çeyizlik İğne Oyası Modelleri Burada!

Bu konu 2013 iğne oyası modellerine yer vermektedir. Milli kültürümüz için de yer alan yemeni, yazma ve tülbent kenarlarına işlenen iğne oyaları, çeyiz sandıklarının demirbaşı olmaya devam ediyor. Kış beşikte çeyiz sandıkta diyerek sizlere en yeni iğne oyası modellerini galerimiz de bir araya getirerek beğeninize sunuyorum. İster kızınizin çeyizine isterseniz kendiniz için düşünebileceğiniz...
  5. Kurdelalı İğne Oyası Modeli ve Yapılışı

Kurdelalı İğne Oyası Modeli ve Yapılışı

iğne oyası modelleri iğne oyası yapılışı iğne oyası yazma modeli Evet esvgili hanımlar çeyiz sandıklarının demirbaşı ve milli kültürümüzün bir parçası olan yazma modelleri arasından sizler için iğne oyasından yapılmış çok güzel kurdelalı yazma modelini ve iğne oyası yapılışını paylaşıyor, modeli uygulayacak hamarat hanımlara kolaylıklar diliyorum. Gülün yapımında 4 ya da 7 mm kalınlığında...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş