1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113

Harun Kolçak - Ağlat Beni

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sanma ki ben bilmiyorum oyunun kurallarını Ama tercih etmiyorum Denedim hiç tat almadım
    Olana kadar bekliyorum

Gururdan sevgi ölür mü
    Yağmursuz çiçek büyür mü
    Bir kaç cümle son bir bakış
    Bilinmez maceralara gidiyorsun can evimden

Ağlat beni sana da bu yakışır
    İnsan bu elbet bunada alışır
    Bela oldun zaten başıma
    Git gidişin aslında benim kurtuluşumdur

Gururdan sevgi ölür mü
    Yağmursuz çiçek büyür mü
    Bir kaç cümle son bir bakış
    Bilinmez maceralara gidiyorsun can evimden

Ağlat beni sana da bu yakışır
    İnsan bu elbet bunada alışır
    Bela oldun zaten başıma
    Git gidişin aslında benim kurtuluşumdur

Harun Kolçak - Ağlat Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harun Kolçak - Haketmedim Ayrılığı

Harun Kolçak - Haketmedim Ayrılığı

harun kolçak zalim zalim kader yine ördün ağlarını kader yine ördün ağlarını bitsin yeter haketmedim ayrılığı harun kolçak Düştüm acılara Saplanıp kaldım Gücüm yetmiyor Kurtulmaya Neden ayrıldı yollar Hergün sarılan kollar Şimdi yolunu gözler ah Seni hiç unutmadım Bir gün bile aldatmadım Üstüne gül koklamadım Yar Zalim kader Yine ördün ağlarını Bitsin yeter Haketmedim ayrılığı
  2. Harun Kolçak - Gitme Seviyorum

Harun Kolçak - Gitme Seviyorum

Gönlüne sar beni sev sen sev beni Yorgun düştüm yalnızlıktan Aşkıma kapıl da gel sen gel bana Kanım kaynar bakışından Çıldırırım beni aramazsan öfkeler sarar Gücüm kalmaz yok olamaz Gülme sana böyle tutuldum diye Sana bir ömür adadım diye Gülme ne olur gitme seviyorum
  3. Harun Kolçak - Benim Meselem

Harun Kolçak - Benim Meselem

Dün gece sokakta rastladım ona Kaderimiz getirdi bizi biraraya Gözlerimiz masumca buluştu Sonra aklım hepten uçuştu Gönül benim ona da konar buna da Bak işte bugün sen yazıldın hayatıma Hangisi doğru hangisi yanlış bilinmez Aşık olunca zaten hiç farketmez Bu benim meselem kolay değil bilinmez Karışmayın sevgiye sınır çizilmez Benim meselem kolay değil bilinmez Karışmayın sevgiye sınır...
  4. Harun Kolçak - Elimde Değil (Bendeniz Düet)

Harun Kolçak - Elimde Değil (Bendeniz Düet)

bendeniz düetleri bendeniz ne olur gitme ne olur gitme yapamıyorum yapamıyorum Yalnızlığa alıştım ben Hiç yoktun sanki önceden Her şey sona erdi bak Unuttum sevgileri Bu kalbe yeniden sev diyemem Biliyorum yanlış yoldayım Yine sevdanın koynundayım Unutmuştum böylesine Dayanılmaz sarsıntıları Sana mahkumum farkındayım Anlasan da farketmez Adı böyle aşk affetmez Yüreğin unutmaz beni Kaçsan da...
  5. Harun Kolçak - Biri Var (Bendeniz Düet)

Harun Kolçak - Biri Var (Bendeniz Düet)

bir hayldin öncesinde adın konmuş aşk dilinde ben senin sadece imkansızındım kelimeler tükendi de sen bitmedin bak içimde bunu senden beklemezdim hangi yalan hangi sebeb cevabın yok bitti demek belkide ben senin korkularındım zorundayım..zorundasın..hangi yolun sonundasın belkide sakladıgın bir şey var biri varsa aramızda cığlıklarım yanlızlığa bu ayrılık akşamında gözyasıma boguldu dünya...

Sayfayı Paylaş