1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Harun Kolçak - Bana Ellerini Ver

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Belki sürecek, ömür boyu Bilmiyorum
    Belki de sona erecek
    Olsun seviyorum

Bana ellerini ver
    Rüya olsa bile değer
    Yalnızım ve korkuyorum
    Saçlarımı okşa yeter

Yıllar birer birer
    Eskiyerek değiştiler
    Oysa bir zamanlar
    Çocuk gibi masum ve gençtiler

Bana ellerini ver
    Rüya olsa bile değer
    Yalnızım ve korkuyorum
    Saçlarımı okşa yeter

Harun Kolçak - Bana Ellerini Ver konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harun Kolçak - Ölürüm Elinde

Harun Kolçak - Ölürüm Elinde

Ateşin geliyor odama Yanıyor içim yatağım bedenim Dargınım uykulara Sana tutkun hislerim Alıp beni kollarına Uçur gidelim engelsiz düşlere Yalnız biz olalım sahipsiz o gecelerde Yetmiyor bu sevdalar Tutuşan kıvılcımlar Doymuyor kalbim sevmeye Her akşam bu isyanlar Kışkırtıyor yasaklar Gözlerim dönüyor düşününce Aşkımızın ateşi bu büyülü gecede İçimde Öyle sev ki beni ölürüm elinde
  2. Harun Kolçak - İhanet Edemem

Harun Kolçak - İhanet Edemem

Koptum sanki dalımdan soldum çiçek gibi Savruldum rüzgarla Toz toprak oldum birden Bir yudum su buldum Başladım canlanmaya Bir güç çekti beni O an yeryüzüne Güneş dolu sabaha Isındım içim birden Ürperdim sevgiyle Şükrettim Tanrıya Senin için doğdum yeniden Hasret kokan bahçende Sana uzanır her baharda kollarım İhanet edemem sevgine
  3. Harun Kolçak - Haketmedim Ayrılığı

Harun Kolçak - Haketmedim Ayrılığı

harun kolçak zalim zalim kader yine ördün ağlarını kader yine ördün ağlarını bitsin yeter haketmedim ayrılığı harun kolçak Düştüm acılara Saplanıp kaldım Gücüm yetmiyor Kurtulmaya Neden ayrıldı yollar Hergün sarılan kollar Şimdi yolunu gözler ah Seni hiç unutmadım Bir gün bile aldatmadım Üstüne gül koklamadım Yar Zalim kader Yine ördün ağlarını Bitsin yeter Haketmedim ayrılığı
  4. Harun Kolçak - Gitme Seviyorum

Harun Kolçak - Gitme Seviyorum

Gönlüne sar beni sev sen sev beni Yorgun düştüm yalnızlıktan Aşkıma kapıl da gel sen gel bana Kanım kaynar bakışından Çıldırırım beni aramazsan öfkeler sarar Gücüm kalmaz yok olamaz Gülme sana böyle tutuldum diye Sana bir ömür adadım diye Gülme ne olur gitme seviyorum
  5. Harun Kolçak - Elimde Değil (Bendeniz Düet)

Harun Kolçak - Elimde Değil (Bendeniz Düet)

bendeniz düetleri bendeniz ne olur gitme ne olur gitme yapamıyorum yapamıyorum Yalnızlığa alıştım ben Hiç yoktun sanki önceden Her şey sona erdi bak Unuttum sevgileri Bu kalbe yeniden sev diyemem Biliyorum yanlış yoldayım Yine sevdanın koynundayım Unutmuştum böylesine Dayanılmaz sarsıntıları Sana mahkumum farkındayım Anlasan da farketmez Adı böyle aşk affetmez Yüreğin unutmaz beni Kaçsan da...

Sayfayı Paylaş