1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Harun Kolçak - Çok Şeyim Var

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ölüm gelme daha alma beni Anlatacak çok şeyim var
    Öğreneceğim yaşarken de ölmesini
    Yapacak çok şeyim var
    Yaşanacak pek çok şeyim var

Ellerim hala kalem tutuyor
    Aşklarım yeni yeni filizleniyor
    Acılarım daha yeni bitiyor

Alma sakın hayat beni çağırıyor
    Ölüm gelme daha alma beni
    Anlatacak çok şeyim var
    Yapacak çok şeyim var

Ölüm senden daha korkar oldum
    Bana uzaktın şimdi çok yakın oldun
    Zaman durmuyor çaresiz ümitsizim
    Seni unutmak istiyorum
    Ama geleceksin biliyorum

Cesaretim daha henüz geliyor
    Kavgalarım yeni yeni sona eriyor
    Kaygılarım daha şimdi geliyor
    Alma sakın hayat beni çağırıyor

Ölüm gelme daha alma beni
    Anlatacak çok şeyim var
    Yapacak çok şeyim var

Harun Kolçak - Çok Şeyim Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harun Kolçak - Müptelayım Sana

Harun Kolçak - Müptelayım Sana

Sigaram gibisin,en tutkulu keyfimsin, Yanımdayken özlüyorum dumanın yakıyor. Kalbim hızla hızla atıyor Ellerim seni seni arıyor Müptelayım sana Zarar versende bana Katlanıp acılara, Seni içime çekiyorum. Kalbim hızla hızla atıyor Ellerim seni seni arıyor..... Dudaklarım alışık ah ellerimle barışık Duygularım çok karışık tadın kokunla geliyor.
  2. Harun Kolçak - İhanet Edemem

Harun Kolçak - İhanet Edemem

Koptum sanki dalımdan soldum çiçek gibi Savruldum rüzgarla Toz toprak oldum birden Bir yudum su buldum Başladım canlanmaya Bir güç çekti beni O an yeryüzüne Güneş dolu sabaha Isındım içim birden Ürperdim sevgiyle Şükrettim Tanrıya Senin için doğdum yeniden Hasret kokan bahçende Sana uzanır her baharda kollarım İhanet edemem sevgine
  3. Harun Kolçak - Haketmedim Ayrılığı

Harun Kolçak - Haketmedim Ayrılığı

harun kolçak zalim zalim kader yine ördün ağlarını kader yine ördün ağlarını bitsin yeter haketmedim ayrılığı harun kolçak Düştüm acılara Saplanıp kaldım Gücüm yetmiyor Kurtulmaya Neden ayrıldı yollar Hergün sarılan kollar Şimdi yolunu gözler ah Seni hiç unutmadım Bir gün bile aldatmadım Üstüne gül koklamadım Yar Zalim kader Yine ördün ağlarını Bitsin yeter Haketmedim ayrılığı
  4. Harun Kolçak - Gitme Seviyorum

Harun Kolçak - Gitme Seviyorum

Gönlüne sar beni sev sen sev beni Yorgun düştüm yalnızlıktan Aşkıma kapıl da gel sen gel bana Kanım kaynar bakışından Çıldırırım beni aramazsan öfkeler sarar Gücüm kalmaz yok olamaz Gülme sana böyle tutuldum diye Sana bir ömür adadım diye Gülme ne olur gitme seviyorum
  5. Harun Kolçak - Biri Var (Bendeniz Düet)

Harun Kolçak - Biri Var (Bendeniz Düet)

bir hayldin öncesinde adın konmuş aşk dilinde ben senin sadece imkansızındım kelimeler tükendi de sen bitmedin bak içimde bunu senden beklemezdim hangi yalan hangi sebeb cevabın yok bitti demek belkide ben senin korkularındım zorundayım..zorundasın..hangi yolun sonundasın belkide sakladıgın bir şey var biri varsa aramızda cığlıklarım yanlızlığa bu ayrılık akşamında gözyasıma boguldu dünya...

Sayfayı Paylaş