Harun Kolçak - Gece

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Harun Kolçak - Gece
Kuytu köşelere saklanır güneş Gelir sokulur yanıma akşam Titrek gölgeler dolaşır caddelerde
Geçip gider o serseri zaman

Bu ne bitmez karanlık Bu nasıl bilmece
Yalnızlık kesiyor yollarımı
Durmadan gizlice
Gece en eski isyanımdır
Gece en eski sevdalımdır
Beni usulca koynuna alır gece

Harun Kolçak Öyle Bir Gece Sözleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi? Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi?
HARUN KOLÇAK 'İLLUMİNATİ' TARİKATI ÜYESİ Mİ? Kenan Erçetingöz’le Yüz Yüze programında seyircilerden gelen "Illuminati"...
Magazin 1
Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun
Bu konu; Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum şarkısının sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk sinemasının en önemli isimlerinden biri olan...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri Pop müziğin önemli ismlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Vazgeçilmez şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Harun Kolçak Öyle Bir Gece Şarkısının Sözleri Harun Kolçak Öyle Bir Gece Şarkısının Sözleri
Harun Kolçak Öyle Bir Gece Sözü Harun Kolçak Öyle Bir Gece Şarkı Sözleri Pop müzik piyasasının yetenekli ve başarılı müzisyenlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Öyle Bir Gece şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Harun Kolçak Öyle Bir Gece Sözleri Harun Kolçak Öyle Bir Gece Sözleri
Harun Kolçak Öyle Bir Gece Sözleri istiyorum sizden arkadaşlar bayılıyorum bu adamın sesine yaa
Soru-Cevap 1