Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözleri

T

TİTAN

Forum Okuru
Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözleri
Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözleri Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözü
Pop müziğinin önemli isimlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Kaybetmem şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Karşılık beklemem kimseden böyle de yaşanıyor
Hayat bazen hoyrat olsada nefes almaya değiyor
Çok yalnız kaldım çokda ağladım
Kimsesiz de kalınıyor hayat böyle sınıyor bizleri
Sonunda buna değiyor
Kaybetmem asla kaybetmem

Çok savaş verdim ben yenilmem Yaralandım acılandım günlerce
Hiçbir kula boyun eğmem
Kaybetmem asla kaybetmem
Çok savaş verdim ben yenilmem
Yaralandım acılandım günlerce
Hiçbir kula boyun eğmem

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi? Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi?
HARUN KOLÇAK 'İLLUMİNATİ' TARİKATI ÜYESİ Mİ? Kenan Erçetingöz’le Yüz Yüze programında seyircilerden gelen "Illuminati"...
Magazin 1
Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun
Bu konu; Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum şarkısının sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk sinemasının en önemli isimlerinden biri olan...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri Pop müziğin önemli ismlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Vazgeçilmez şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen bana Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözlerini yazın.
Soru-Cevap 1
Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü
Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü istiyorum arkadaşalr bayılıyorum ben bu şarkıya
Soru-Cevap 1