1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Harun Kolçak - Yazık Olur

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bendeki aşk değil gerçek sevgi canım sakın korkup da kaçma aşkların hüsran dolu
    dost acı söyler kusura bakma

beni sevip sen de sevilirsen canım
    ruhun bir an tutuşur
    yansan ateşimde dünyan değişir
    sevgiyle buluşur

gitmeyip de kalsan
    bir dinlesen bir anlasan beni
    ne olur
    aşk dediğin laftır
    gerçek sevgiyi bırakma sen
    sonra yazık olur

Harun Kolçak - Yazık Olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harun Kolçak - Müptelayım Sana

Harun Kolçak - Müptelayım Sana

Sigaram gibisin,en tutkulu keyfimsin, Yanımdayken özlüyorum dumanın yakıyor. Kalbim hızla hızla atıyor Ellerim seni seni arıyor Müptelayım sana Zarar versende bana Katlanıp acılara, Seni içime çekiyorum. Kalbim hızla hızla atıyor Ellerim seni seni arıyor..... Dudaklarım alışık ah ellerimle barışık Duygularım çok karışık tadın kokunla geliyor.
  2. Harun Kolçak - İhanet Edemem

Harun Kolçak - İhanet Edemem

Koptum sanki dalımdan soldum çiçek gibi Savruldum rüzgarla Toz toprak oldum birden Bir yudum su buldum Başladım canlanmaya Bir güç çekti beni O an yeryüzüne Güneş dolu sabaha Isındım içim birden Ürperdim sevgiyle Şükrettim Tanrıya Senin için doğdum yeniden Hasret kokan bahçende Sana uzanır her baharda kollarım İhanet edemem sevgine
  3. Harun Kolçak - Haketmedim Ayrılığı

Harun Kolçak - Haketmedim Ayrılığı

harun kolçak zalim zalim kader yine ördün ağlarını kader yine ördün ağlarını bitsin yeter haketmedim ayrılığı harun kolçak Düştüm acılara Saplanıp kaldım Gücüm yetmiyor Kurtulmaya Neden ayrıldı yollar Hergün sarılan kollar Şimdi yolunu gözler ah Seni hiç unutmadım Bir gün bile aldatmadım Üstüne gül koklamadım Yar Zalim kader Yine ördün ağlarını Bitsin yeter Haketmedim ayrılığı
  4. Harun Kolçak - Gitme Seviyorum

Harun Kolçak - Gitme Seviyorum

Gönlüne sar beni sev sen sev beni Yorgun düştüm yalnızlıktan Aşkıma kapıl da gel sen gel bana Kanım kaynar bakışından Çıldırırım beni aramazsan öfkeler sarar Gücüm kalmaz yok olamaz Gülme sana böyle tutuldum diye Sana bir ömür adadım diye Gülme ne olur gitme seviyorum
  5. Harun Kolçak - Değiştim

Harun Kolçak - Değiştim

Değiştim malesef değiştim Benide kayırmadı yordu hayat Gün oldu dövüştüm, gün oldu seviştim Bir tek ana evindeymiş rahat Yok eski cesaretimden eser Geçti benden Olayların içinde değil dışındayım Seyirciyim ne hayatlar geçer önümden Bilmiyorum aslında kaç yaşındayım Ne gecem belli ne gündüzüm dünya durdu Hep aynı mahallede geçiyor rüyalarım Beni ayrılık değil Acı söz can evimden vurdu Ama...

Sayfayı Paylaş