Harun Kolçak - Yıllar

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Harun Kolçak - Yıllar
Nasıl bırakıp gitti bizi Günler geceler Nerede önümüzdeki
Uzun uzun seneler

Buhazin bu ezik duruş Kabul ediş neden
Bu hayal kim kim bu resimler
Yıllar yıllaaaaar
Saçıma gümüş teller
Elime solan güller
Yüzüme derin izler çizdiniz

Yıllar yıllar niye Batıyor günler
Hani nerede dünler
Ya siz nerede bittiniz
Dönemem dönemem artık
Geriye dönemem
Yaşadım dolu dizgin
Yorgunum çok dönemem

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi? Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi?
HARUN KOLÇAK 'İLLUMİNATİ' TARİKATI ÜYESİ Mİ? Kenan Erçetingöz’le Yüz Yüze programında seyircilerden gelen "Illuminati"...
Magazin 1
Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun
Bu konu; Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum şarkısının sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk sinemasının en önemli isimlerinden biri olan...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri Pop müziğin önemli ismlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Vazgeçilmez şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü
Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen bana Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözlerini yazın.
Soru-Cevap 1
Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözleri Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözleri
Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözleri Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözü Pop müziğinin önemli isimlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Kaybetmem şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)...
Yerli Şarkı Sözleri 0