1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hasbahçe spesial tarifi lazım var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hasbahçe spesial diye etli bir yemek varmış arkadaşlarım bunu bilen var mı ?

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.099
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız yemek tarifine BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    sevgiyle kalın afiyet olsun

Hasbahçe spesial tarifi lazım var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melon Cooler tarifi var mı

Melon Cooler tarifi var mı

Arkadaşlarım resimil melon cooler tarifi arıyorum. Tam olarak nasıl yapılır ve içinde hangi malzemeler bulunur sağolun.
  2. Hasbahçe Spesial Tarifi

Hasbahçe Spesial Tarifi

hasbahçe,spesial, hasbahçe et yemeği, tarifi, malzemeler, nasıl yapılır resimli anlatımı hakında bilgiler sevgili melekler size güzel bir et yemeği tarifi sunuyorum yemeğin adı bile haşmetli yahu :D:D Hasbahçe Spesial Malzemeler 100 gr küçük doğranmış kuzu kuşbaşı 100 grm küçük doğranmış piliç göğüs 50 gr ince doğranmış mantar 1/2 domates 1 yeşilbiber 100 gr...
  3. vurucu aşk sözleri lazım var mı ?

vurucu aşk sözleri lazım var mı ?

Bir kızı seviyorum ve bir türlü açılamıyorum. Bana şöyle canev,nden vurucu aşk sözleri yazsanız da kıza yollasam, iyi olur değil mi ? :)
  4. İrmikli kek tarifiniz var mı

İrmikli kek tarifiniz var mı

Ya ben irmik tatlısını da helvasını da pastasını da ve dahi revaniyi de çok seviyorum.Peki irmikli kek var mı?Varsa tarifini verebilirmisiniz ? :D
  5. şekersiz kek tarifiniz var mı

şekersiz kek tarifiniz var mı

Merhaba.Ben şeker hastasıyım ve mümkün mertebe tatlıdan uzak duruyorum.Ama nefis işte canım kek istiyor.Acaba diyorum şeker konmadan kek yapılabilirmi, böyle bir tarif var mı ?

Sayfayı Paylaş