Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Hasbiye Duası ve anlamını paylaşın lütfen

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Merhaba arkadaşlar mümkünse benimle Hasbiye Duası ve Hasbiye Duasının anlamını paylaşırsanız çok makbule geçer ve çok sevinirim.
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Hasbiye Duası ve Anlamı

  Hasbiye Duası meali

  Yâ Rab! Bu âyet-i kudsiyye ile sana intisâb ederiz. Belâları def’eyle. Bizi kahrınla değil, lütuf ve kereminle terbiye et. Günâhlarımızı belâlarla değil, rahmetinle affeyle. Küfür ve zulüm ehlini başımıza musallat eyleme. Zîrâ onlarda insâf ve merhamet yoktur. Yâ Rab! Bize zulmedenlerden intikàmımızı Sen al. Bizi dînde musîbete uğratma. Dünyâyı en büyük düşüncemiz ve ilmimizin nihâyeti kılma! Bize acımayanları ve senden korkmayanları bize musallat eyleme. Âmîn.
   
Hasbiye Duası ve anlamını paylaşın lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kunut duaları ve anlamları

  Kunut duaları ve anlamları

  kunut dularının anlamlı kunut duası anlamları Merhaba Melek'ler, bu yazımızda Kunut Duaları ve anlamları hakkında bilgiler paylaşacağız sizlerle. Kunut dualarının anlamlarını merak eden tüm müslüman kardeşlerimizin bilgisine diyor ve konumuza geçiyoruz. Okunuşu: Allâhümme innâ nesteînüke ve nestağfirüke ve nestehdik. Ve nü’minü bike ve netûbü ileyk. Ve netevekkelü aleyke ve nüsni...
 2. 2012 Nişan Davetiye Örnekleri de paylaşın lütfen

  2012 Nişan Davetiye Örnekleri de paylaşın lütfen

  Merhaba sitenizde yılın gelinlik modellerini ve düğün konularını hep açıyorsunuz düğün davetiyelerini de gördüm ama sizden ben 2012 Nişan Davetiye Örnekleri istiyorum:)
 3. Küçük Mesajlar da paylaşın lütfen

  Küçük Mesajlar da paylaşın lütfen

  Merhaba arkadaşlar sizden değişik hoş ve oldukça yeni sıradışı olan Küçük Mesajlar da paylaşmanızı rica ediyorum ayrıca paylaşımınız için şimdiden çok tşk ediyorum sizlere.
 4. deyimler ve anlamları

  deyimler ve anlamları

  etekleri zil çalıyor
 5. lütfen sütlü helva tarifini paylaşın

  lütfen sütlü helva tarifini paylaşın

  Sütlü helva tarifi arıyorum ve istediğim gibi bir lezzete henüz ulaşamadım. Var mı sizde sütlü helva tarifi yardımcı olurmusunuz ?

Sayfayı Paylaş