Hasret mesajları

Misafir

Forum Okuru
Hasret mesajları
hasret mesajları, 2011, kısa, sms, msj, sevgiliye söylenecek en güzel sözler burada arkadaşlar.


84dd22a5072eea.jpgSol yanında hasretlik çeken Melek'lerimiz için, en güzel hasretlik mesajlarını sunuyoruz bu yazımızda:)Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eğer beklenen.... Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eğer özlenen..


Herzaman duyamadığımız o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu gibi ortaya çıksa keşke...


Özlediğim ne sensin ne de bir başkası... özlediğim gerçekten hissetmeden bana "seni seviyorum" demeyecek biri..

Hani insan ağlamak ister, Gözlerinden yaş gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! Işte o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!


Gözlerimi kapattığım an gözümün önünde konuşmaya başladığımda ismin ağzımda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin ?


Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış. O bence içten içe ağlayış yada senden ayrı yaşayış...


Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz... Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir.


Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklıma sen geldın cünki özlenen sendin. birtanemBir gün bir sevda çalar kapınızı... Şaşırırsınız, beklemiyorsunuzdur... Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmışsınızdır... Ancak, bu sevgi aşktan öte olarak yerini alır gözlerinizden kalbinize !
 
Üst