Hasretim kayıp.. Cümlelerim kayıp

zuzu65

Yeni Üye
Üye
Hasretim kayıp.. Cümlelerim kayıp
.

yazamıyorum artık…cümlelerimin devamı gelmiyor ve sen gelmiyorsun !
! cümleler kayıp !

… konuşamıyorum artık.. dilim lal olmuş.. sus pus duygularım…
! kalemim kırık kalbim kayıp !

zuzuah3.jpg

… söyleyemiyorum şarkıları bağıra bağıra..! Sesim çıkmıyor.. sen giderken çok çıktı.. –dön- dedim ve sen duymadın !
! dönüşler yasak !

…uyuyamıyorum artık.. yatağım sensiz buz gibi bu sıcak yaz gününde bile.. uykular haram bana.. geceler zindan sensiz…!
! rüyalar kayıp haller kayıp !

…ağlayamıyorum artık ! oluk oluk akmıyor gözyaşlarım… kurudu sana ağlamaktan kendime ah etmekten.. pişmanlığımdan…
! gözyaşları yok pişmanlığım kayıp !

… Gülmeler yok bana… Kahkahalar yasak ! bir darbe indi gözyaşlarındandertlerden kederlerden…. Gitmelerinden !
! Gülmeler yakışmıyor bana..Tebessümler kayıp !

… hayal kuramıyorum artık.. geceler uzak bana uzak sabahıma; ümitler!
! yıldızım kayıp düşler çok uzak !

… yaşayamıyorum… bu oda bu ev.. bu sokak.. bu kent bu şehir ve insanlar.. Hepsi sıkıcı hepsi boğucu…Nefes alamıyorum.. ışıkları yok bu kentin sen olmadan da olmayacak.. yaşanmayacak bu şehirde ! Yaşayamayacağım..!
! Nefes almak yok ışıklar kayıp !

… Ritim tutamıyorum artık… kaybettim aşkın notasını… kaçırdım..! çoktan bitti çoktan yaklaştı ayrılığa..! çoktan hapsoldu aşk; ayrılığa ! Ritimlerde notalarda bile !...
! aşklar kayıp ayrılıklar kol geziyor !

… sevemiyorum artık… korkuyorum çekiniyorum aşktan sevgiden ! Bir de aşk beni terk ederse… Sevemiyorum işte… korkuyorum…
Sevmelerin ardından gitmelerden terk etmelerden yoruldum…İstemiyorum böyle sevmeyi…Korkuyorum ..!
! Sevmeler yok gitmeler yok.. Yollar kayıp !

… istemiyorum; elaleme bizli hayallerden bahsetmekten… çift derken hep tek olmak yalnız yaşamak bu sevdayı ele güne karşı…
Tek taraflı özlemek tek taraflı sevmek… İstemiyorum artık; çift derken Tek kalmayı…
! Çiftler yok ‘tek’ ler kayıp !

… yazamıyorum artık.. cümlelerimin devamı gelmiyor ve sen gidiyorsun…
Ve girdiğin yol tek yöndü sevgili… yollar senin olsun.. gitmeler senin olsun…!
! Cümleler kayıp yollar kapalı… !

… çığlıklar atıyorum artık… sensizim.. öksüzüm… çaresizim! Haykırıyorum; bütün evren şahit olsun diye… çığlıklarımla yıkıyorum evreni…
! Susmak yok…Mutluluk Kayıp !

… bitiyorum artık.. sensizliği(mi) şiirlerime ‘ana tema’ diye Konuk ederek…! Mısralarımda küfürlerle öfkemle nefretimle… Sensizli(mi) nokta nokta bitirerek hece hece yazarak; bitiyorum.. ve gidiyorum..!
!!! Aşk(ın) yok… Sensizlik(im) kayıp!!!

… kağıt yok kalem yok.. tuval ve fırça yok.. yazılı acılarım yok olmayacak !yazmalar yok artık.. yalan sevdaları tuvale işlemek resmetmek yok…
Çizmeler bitti karalamalar bitti…
! kalemim yok… acılar kayıp !

… sonbaharlar ayrılıklar bitti artık ! Geçti… sevdaları hayalleri yaşanmamışlığın acısıyla gözyaşının buğusuyla kaldı gözler…Yürek isyanlarla… Sevdaysa terk edilişiyle…
! sonbahar yok… Yürek kayıp !

… yazamıyorum artık.. cümlelerimin devamı gelmiyor ve sen bunca isyana rağmen yine gelmiyorsun… Yoksun… ve gelmeyeceksin ! Kapılar kapalı sana..! sözlerim bir ok kadar delici namluda duran kurşun gibi acımasız hain ! Bilmiyorum isyan etmekten başka bir şey.. umutsuzluktan….

! Umutlar yok hayaller yok kavuşmak hayal !!
Açık kapı yok..İsyanlar namluda.. İsyanlar Nöbette…
Gülüşler kayıp mutluluk hayal…
Kurşunlar hançerler oklar yakın!
Hasretim kayıp.. Cümlelerim kayıp !

Cevap: Hasretim kayıp.. Cümlelerim kayıp

Yine döktürmüşsün zuzuuu
süperdi canım yaaa emeklerine yüreğine sağlık
teşekkürler arkadaşımmm
:):)

Cevap: Hasretim kayıp.. Cümlelerim kayıp

Nacizen işte arkadaşım elimizden geldiğince tek sevdiğim konudur duygusal paylaşımlar bilirsin ....telekkürler o güzel yorumun için tatlım

Geri