1. yadigar zeynep

yadigar zeynep Forum Okuru

hassas gebelik testi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında yadigar zeynep tarafından paylaşıldı.

selam günüm geçti evde test yaptım çıkmadı bir arkadaşım bana hassas gebelik testinden bahsetti aranızda bu testi yaptıran varmı kesin sonuç veriyormu acaba

hassas gebelik testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evde gebelik testi nasıl yapılır ?

evde gebelik testi nasıl yapılır ?

Hamileliğin ilk birkaç haftası fetal gelişim için kritik önem taşır, bu nedenle erken prenatal bakım sağlıklı bir doğum ağırlığı ve bebeğin sağkalımı için önemlidir. Hamile olduğunuzu ne kadar çabuk öğrenirseniz, kendiniz ve bebeğiniz için diyet, beslenme ve tehlikelere maruz kalma riskini sınırlayan sağlıklı gebelik seçimlerine o kadar çabuk başlayabilirsiniz. Bazı hamile kadınların,...
  2. Fortel Ultra Hassas Gebelik Testi

Fortel Ultra Hassas Gebelik Testi

fortel gebelik testi kullanananlar, fortel hassas gebelik testi, fortel gebelik testi kullanıcı yorumları En erken hassas gebelik testi güvenilir markalarından biri olan fortel ultra hassas gebelik testi hakkın da merak ettiğiniz tüm bilgiler, kullanımı testin uygulanışı ve dana çok fazlası sizler için bu yazımız da... İdrarda döllenmeden hemen sonra artan HCG hormonunun, ilk 3-4 gün sonraki...
  3. gebelik testi

gebelik testi

Erkek arkadasim adetimin birinci gunu icime bosaldi ve ayni ay icinde bi kac kere daha geri cekilme yontemiyle birlikte olduk 3 gun geciktim test yaptim negatif cikti sizce hamile olabilirmiyim pişmanim :((
  4. Hassas Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır? Merak Eden Arkadaşlara

Hassas Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır? Merak Eden Arkadaşlara

Hassas Gebelik Testi Ne Zaman Yapılır?- Gebelik testleri konusunda oldukça fazla konu paylaştık ama yine de bu konular üzerine çok sorular sorulmakta ve ben kendimi bu konuya yeninden değinmek gerektiğini hissettim. Özellikle sitemize yeni üye olan tecrübesiz arkadaşlarımız için paylaşmaktan mutluluk duyarım. Gebelik başlı başına güzel bir süreç. Bu süreç elbetteki bu haberi gebelik testi...
  5. Gebelik testi yapmalımıyım ?

Gebelik testi yapmalımıyım ?

Test yapmak istiyorum ama olumsuz cıkarsada cok kötü oluyorum. Ama yinede bi kac güne yaparım .Biraz daha beklemek istiyorum cünkü kasıgım agrıyor böyle birden sancı giriyor geri gidiyor ansızın sol kasıgıma dokunamıyorum saten ama bi kac gün sonra saten yapmayı düşünüyorum daha adet olmazsamm.

Sayfayı Paylaş