hata nerde???

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
hata nerde???
içim acıyor meleklerim içim...offf!!! bugün sevdiğim adamın arkamdan yaptıgı işleri ögrendim....
bildiğiniz gibi bir dersanem var olmaz olsun :( neyse bugün gittim dersaneye bir kız var benim yakın arkadaşım...megerse bu kız sevdiğim adamın komşusuymuş ve benim bundan anca haberim oluyor ne garip dimii dersanenin ilk günü bu kızı tanıyıp tanımadıgını sormuştum yalancı sevgilim de tanımıyorum demişti....neyse kız bana ya dersanenin ilk günü gökhan beni mahallede durdurtup bana gamze dersanede erkeklerle konuşuyor mu demiş :( bana güvenmeyen bir gram güveni olmayan sevgilim sonra o kıza ya gamze varken sana selam veremem demiş kusura bakma ne olur bundan gamzenin haberi olmasın ben seviyorum onu demiş....
şimdi siz deyin ben bu cocuk için herkezi sildim dostlarımı erkek arkadaşlarımı birine bile acıklama yapmadım peki neden benim sevgilim bu kıza acıklama yapıyor ben varken selam vermicek ben yok verecek öle mii :( siz söyleyin artık yoruldum ben ...ben mi degersiz birini seviyorum yoksaa..bende mi sorun var ....lütfen kendinizi benim yerime koyup öle cevap verin cok bunaldım cokk....

:S btnm şimdi gökhanın öyle demesi çok yanlış benim düşüncem bu sen herkesi silcen ama o sen yokken herkese slm vercen çok saçma bir davranış aradığı zaman sor bana güvenin yokmu neden böyle yaptın diye ve sen nasıl herkese eyvallah çekmişin oda öyle yapsın kim olursa olsun sevdiği ön planda olmalı

Hmm.. Tuaf
bencede bir sor ona ..
sen siliyosun oda SILMESI gerekir.
ama ben olsam bana güvenmeyen kisiyle samimiyetlik kurmam.

Canımsın sıkma canını konuş onunla açıkça her şeyi anlat sana güvenip güvenmediğini sor neden böyle yapmış,
mutlaka bi açıklaması vardır .Belki kız arkadaşın yalan söylüyo onuda bi araştır..
Rabbim yar ve yardımcın olsun üzülme bitanem..

Geri