1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hatanelerin önemi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hastanelerimiz lmasaydı ne olurdu yazmışsınız ancak bn listesini arıyorum lütfen listesini çıkarmanızı istiyorum

hatanelerin önemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Floridin Önemi

Floridin Önemi

Belediye suyunun optimum düzeyde florid içerdi i yerlerde yaşayan kişilerde hemen hemen hiç diş çürümesi olmadı ı ortaya çıkarılmıştır. Bazı yerlerde, içme suyundaki do al florid içeri i o kadar yüksektir ki dişler üzerinde kahverengi lekeler oluşur. Floridin do ru miktarda kullanılmasıyla bu kozmetik risk giderilir, Floridin, su kaynaklarına da eklense, do al olarak oluşsa da herhangi bir sa...
  2. Çevremizdekilerin Önemi

Çevremizdekilerin Önemi

Okuldaki ikinci ayımda, hocamız test sorularını dağıttı. Ben okulun en iyi öğrencilerinden biriydim. Son soruya kadar soluk almadan geldim ve orada çakıldım kaldım. Son soru şöyleydi: "Her gün okulu temizleyen hademe kadının ilk adı nedir?.." Bu herhalde bir çeşit şaka olmalıydı. Kadını yerleri silerken hemen her gün görüyordum. Uzun boylu, siyah saçlı bir kadındı. 50'lerinde falan...
  3. Uykunun önemi

Uykunun önemi

uykunun önemi, saglik konulari, yorgunluk, faydalari, vücudun dinlendirilmesi, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Uyumanın önemi, düşündüğümüzden çok daha fazla. Özellikle, vücudun dinlendirilmeye ihtiyacı olduğunu düşünürsek... Yeteri kadar uyku alamamanın sonuçları değerlendirildiğinde; uykusuzluğun kısa vadede, kaza risklerini artırarak, uzun vadede ise hastalık...
  4. Günesin önemi!

Günesin önemi!

günesin dünya icin önemi nedir temiz hava ve günesin önemi cocuklar icin günesin önemi. Kış geldi :( yazın bizden ilgisini esirgemeyen tepemizde ışıl ışıl parlayarak bizi ısıtan bazen de terleten güneşe hasret kaldık sevgili meleklerim... Her mevsimin ayri bir güzelligi vardir buda bir gercektir... Kisin, soguk havada, kar yaginca kardan adam yapariz bide bakmisiz, ertesi gün günes eritmis bi...
  5. Detayların Önemi

Detayların Önemi

Detaylara önem veren kadınlar için güzel bir dekorasyon sitesi. Duvar resimlerinizi ekleyerek üzerinde oynamalar yaparak uygun priz ve anahtarlar bulabilirsiniz. Ayrıca güzel de bir yarışmaya katılarak hediye çeki kazanabilirsiniz. https://bitly.com/HiCGGK

Sayfayı Paylaş