Havuç yöntemiyle saç uzatma

ben kullandım

Ben kullandım bır hafta saçı 3 cm uzatıyor bır hafta hergun saça sürdum ıkı hafta yapmayı duşunuyorum bugun başlayacağım hergun ıkı hafta süreceğım

slm

hersey ıyı guzelde suzulmus suyun ıcıne yumurtayı eklersem,berbat olur soguduktan sonramı karıstırıcam yuurtayı anlaamadım

Yumurtayla suyu mu karıştırcaz,yoksa havuçları mı ?
Ve saçlar kuruyken mi sürcez,ıslakken mi ?
Hemen cevaplarsanız sevinirim,teşekkürler.

herkeze tavsiye ederim benim saçlarımı uzattı ve şuan kalçalarımda harika her yaptığımdada uzamaya devam ediyo çok güzel bişy deneyin kesinlikle herkez saçlarıma hayran kalıyo süperrrrrr :D

bende az önce saçlarıma sürdüm bu karışımı umarım işe yarar saçlarım neredeyse göğsüme kadar geliyor ama belime inmesini istiyorum . bir yerde okumuştum bu havuç kürü aynı zamanda saçın renginide değiştiriyormuş örneğin saçınız sarıysa hafif turuncuya karışık bir renk alıyormuş koyu saçlar için bilemem tabi

kesinlikle faydasını gördüüüm, deneyyiin!!!

saçlarım iki haftada ciddi derecede uzadıı

Havuç Kürü

kızlar gercekten işe yarıyor ama yumurtanın sarısını koyun sadece.benim saçlarım belimdeyken kuaföre gittim kırıklarım için bir baktım saçlarım omuzumda kavga ederek ve ağlayarak cıktım ordan.sonra internette arastrmaya basladım bu kürü buldum ve uyguladım gercekten saclarım uzamaya basladı.ben ek olarak bu karısımın ıçıne sarmısağı kesip koyuyorum birde çok az zeytinyağı.herkese tavsiye ederimm hos kokusu olmasada işe yaradığını görmek güzell :)

gerçekten çok güzel bi paylaşım denedim olduuu şimdi saçlarım reklamlardaki gibi capcanlı herkeze tavsiye ediorm

Geri