Havuz dekorasyonu modelleri

Uzman SühaN

Administrator
Havuz dekorasyonu modelleri
Kavurucu yaz sıcakların da , kim buz gibi bir havuzda yüzmeye hayır diyebilirki ? Havuzlu bir eve sahip olmak herkesin en büyük hayallerdinden biri. Çoğumuz bu hayalle avunsakta bir çok insan bu hayalin gerçekliğinin tadını çıkarıyor. Günümüzde bir çok ev mimarisin de ortak kullanım havuzlar mevcut. Bu havuzlardan genelde çocuklar keyif alıp yararlanıyor. Yetişkin bireyler bu tür havuzları kullanmayı tercih etmiyor. Nedeni ise bir kaç mimarinin hemen ortasın da bulunan havuzun rahatlık sağlamaması.İnsanlar da genelede izleniyormuş gibi bir izlenim yaratıyor.


Diğer mimarilerden bağımsız dubleks ve trıpleks ev sahipleri kendilerine özel bir havuzun olmasını istiyorlar. Kendi mahremiyetlerinde kullanmak kişiye konfor kazandırıyor. Günün yorgunluğunu havuzda atıp kuş sesleri eşliğinde şezlonga yayılıp güneşlenmek dünyanın en güzel huzur kaynağı. Havuz kenrında bir yemek , sevdiklerinizle çay içip keyifli sohbet etmek gibisi varmıki acaba ?

Bahçenizde yüzme havuzu olması kesinlikle yatırıma değer bir şeydir. İstediğiniz zaman yüzüp rahatlamanızı sağlayan lüks bir deneyimdir. Ve güzel bir peyzaj ve bir dizi su geçirmez mobilya havuz etrafında eklenirse, mükemmel bir şekilde dekore edilmiş arka bahçe havuzuna sahip olabilirsiniz.Serbest form biçimi ve stratejik olarak yerleştirilmiş yerli bitkiler , havuzunuzu güzelce organik hissettirmek için gerekenler.Havuz barınıza güneş şemsiyeleri, heykeller ve mumlar ekleyerek muhteşem bir atmosfer oluşturabilirsiniz.Hem havuza hem de spaya sahip olmak harikadır . İkisini özel bir beton kanala bağlamak ise harika!.

Küçük şelale ler havuzunuzu süslemek için harika bir fikirdir. Piyasada havuzda veya çevresinde çeşitli şelale türleri oluşturmanıza izin veren bazı sistemler var, ancak yaratıcıysanız, kendi fikir ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilir veya kendiniz inşa edebilirsiniz. Ekstra eğlenceler ve havuz çevresinde güzel bir dekorasyon dokunuşu için, bazı sprinkler ekleyebilirsiniz. Sprinkler , aynı zamanda bazı özel aydınlatmayla efekti geliştirirseniz harika görüneceklerdir.

Bu alanı daha çekici ve davetkar yapmak için güzel ve parlak renkler seçin. Su altı ışıklarını unutmayın.İlginç havuz süslemelerinde belki de en yeni eğilim LED toplarıdır suya dayanıklı ve emniyetlidir.Havuz çevresinde mutlaka ışık kaynakları kullanılmalıdır. Havuz dekorasyonunuza ve alana göre doğru ışıklandırmayı tercih edin. Sizler için en güzel havuz tasarımlarını seçtik. Havuz dekorasyonunuzu görsellerimiz den ilham alarak tasarlayabilirsiniz.


havuz modelleri 0.jpghavuz modelleri 01.jpg
havuz modelleri 1.jpg

havuz modelleri 2.jpg


havuz modelleri 3.jpg


havuz modelleri 4.jpg


havuz modelleri 5.jpg


havuz modelleri 6.jpeg


havuz modelleri 7.jpg


havuz modelleri 8.jpg
 

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Yas sıcağın da bu havuz manzaralarını görünce içim serinledi valla:D:D karpuz kabuğuda çoktan denize düştüğüne göre yaşasın tatil hahaha
 
Üst