hayal ettim

Gökhan Kırdar - Hayal Et hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Bebek sahibi olmak çok istiyoruz ki bizim hayalimiz bu. Bebek sahibi olmak çok istiyoruz ki bizim hayalimiz bu.
Merhaba hanımlar.25 Nisan 1965 doğumluyum.49,5 yaşındayım.12 senelik evliyim.Düzenli adet görüyorum ama bu zamana kadar bir çocuğa sahip çıkmak kısmetim olmadı.5 sene önce polikistik overim vardı ve ameliyat olup bu hastalıktan kurtuldum...
Tüm Sağlık Konuları 3
Çocuklarımızın hayal güçlerini test edelim mi? Çocuklarımızın hayal güçlerini test edelim mi?
Anasınıfı etkinlikleri listesinde yer alan pek çok etkinlik gibi resim tamamlama etkinliklerinde de oldukça keyifli zaman geçirilebilmektedir. Çocuklar kendilerini geliştirebilecekleri etkinliklerden zevk aldıkları kadar birbirilerinin...
Egitim 0
Hayal gücünüzü çalıştırın minikler Hayal gücünüzü çalıştırın minikler
Anasınıfı etkinlikleri arasında yer alan pek çok etkinlik hayal gücünü geliştirmede oldukça etkilidir. Öğrencilerin en özeli olan içlerinde sakladıkları o hayal gücünü ortaya çıkarmak kadar geliştirmekte biz değerli öğretmenlerin elindedir. Bir...
Egitim 0
Kuş tüyünün düşüşünü hayal et... Kuş tüyünün düşüşünü hayal et...
Kuş tüyünün düşüşünü hayal et...

[FONT=Trebuchet...
Duygu Yüklü Yazılar 0
Gökhan Kırdar - Hayal Et Gökhan Kırdar - Hayal Et
Yağmur yağsın üstümde Yağsın gelsin peşimden Yaşlanmış gözler görmezse bilmez Sen kalbimde bir yerde Yağmur yağsın üstümde Yağsın gelsin peşimden Yaşlanmış gözler görmezse bilmez Sen kalbimde bir yerde Hayal et içinden geçir beni Hayal...
G-H Harfli Şarkılar 0