HayaL'den abiye kombinleri(Bakmadan geçmeyin)

HaYaL

Daimi Üye
Üye
HayaL'den abiye kombinleri(Bakmadan geçmeyin)
abiye kombinleri abiye kombinler
Abiye kıyafet seçmek çoğu zaman zor bir iştir.Rengi tenimize şekli fiziğimize uyacak mı diye her zaman ince eler sık dokuruz.Elbiseyi seçtik diyelim bu sefer de neyle kombin edersek daha şık durur diye düşünürüz.Gerçekten meşakkatli ve zor bir iş.

Amaaa ben meleklerim yani sizler için bu işi üstlenip size birbirinden güzel kombinler yaptım ve içlerinden en az birinin de olsa göz zevkinize hitap edeceğine eminim.Hepsi şık ve birbirinden güzel olmakla beraber tarafımca özenle kombine edildi.

kombin4-6260.gif

kombin11-7146.jpg

kombin1-8034.jpg

kombin2-9044.jpg

kombin3-7906.gif

kombin5-6779.jpg

kombin6-6695.jpg

kombin10-7603.jpg

kombin7-3825.jpg

kombin8-4656.jpg

kombin9-1597.jpg

Umarım beğendiniz:)

Son düzenleme:
Harika kombineler olmuş hayal gerçekten adeta imajmaker elinden çıkmışçasına uyumlu kombineler bunlar

Seninde tamamen emeğinin olması konuyu daha da özel yapmış canım.zevkine bayıldım bu arada buna benzer yine kendi emeğin olan kombineleri bekliyoruz senden:tik:

Bu arada +rep:)

Canım desene sen benim işimi aldın elimden:):):)doğrusu hepsi birbirinden süper olmuş emeğine sağlık canım.Yakında bende sunacağım.Çalışmalar yapıyoruum bitsin.Benimkileride ekleyeyim seninkileirn yanına:)Zevkin çok güzel..emeğine sağlık canım:)

Beğeni dolu sözleriniz beni onore etti meleklerim çok teşekkürler :)İnşallah ben de yeni çalışmalar yapıyorum.

Hocamın eline su dökemem limonum :)

kombin4-6260.gif

Sade ve şık bir kombin... Emeklerine sağlık canım hepside birbirinden uyumlu ama aralarından en cok bana uyan bu kombin...Çalışmalrının devamını bekliyoruz :)

Geri