Hayal'in Kedileri

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Hayal'in Kedileri
kedi isimleri, kedi resmi, yavru kedi, yavru kediler, kedi resimle, kedi resimli, tekir kedi, tekir kediler, tekir kedisi

Hayattan aldığım en büyük derslerden biri hayvanların insanlardan daha sevecen ve sadık olduğudur. Hatta nankör diye itham edilen kediler bence bir çok insandan daha kadir kıymet bilir. Mesela benim oğlum Leo. Ben daha onun kadar akıllı ve sevecen bir kedi daha görmedim. Gel dersin gelir, dur dersin durur. İşten eve gelince kucağıma atlayıp benle hasret gidermden asla oturtmaz. Öyle sevecen, öyle içten ki. Onun sevgisi ve zekası beni hep şaşırtmıştır. :nazar:

Şimdi Leo'ya kardeş bir de Lokum'umuz var. O da yetim bir kedi tıpkı Leo gibi. Yaklaşık 2 hafta önce aç , bitkin ve ölmek üzere bir haldeyken sokakta buldum. Yürüyemiyordu bile halsizlikten. Aldık kıyamadım besledim ve şimdi maşallah tavşan gibi zıplıyor , koşuyor. Oğlum da minik kardeşine çok iyi davranıyor şükürler olsun.

Buyrun meleklerim iyi seyirler.:)

P060611_12.54-220.jpg

Leo ve peluş faresi :)

P160611_17.36_[01]-183.jpg

Lokum kızım...

P160611_17.38_[01]-19.jpg

Lokum ve Leo...♥♥♥

P160611_17.40-166.jpg

Lolita Lokum'um...

P160611_17.44_[04]-2c9.jpg

İşte böyle şurup şişesi kadar.:)

P300511_17.14_[01]-38c.jpg

Yakışıklı oğlum....

P280511_23.13_[01]-b0.jpg

Haylazlık yapıcam ben haberin olsun bakışı .:)

İşte bunlar benim canlarım. ♥♥♥

Oyy ben yerim onları yaa çok tatlılar maaşallah :nazar:

Leo yu hatırladım fotosu vardı kocaman olmuş valla :D:D lokumda pek bi tatlıymış :) Benim de var kedilerim hem de 5 tane :D 3 tanesi daha minik :)

Maşallahh çok tatlılar.... leo baya büyümüş.. Lokumda minicik şurup şişesi kadarcıkk amann mıncıkk mıncık edecen onları.. en cokta anlamalarına sevindim.. iyi günlerde mutluluklar diliyorum size canım..

Geri