gebe
  1. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hayat buldum

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında deniz_25710 tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hayat buldum

paylasım için saol

hayat buldum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat;

Hayat;

Hayat; Kimi sevdiğin ve kimi incittiğindir... Kendin için neler hissettiğindir... Güven, mutluluk, şefkattir... Arkadaşlarına destek olmak ve nefretin yerine sevgiyi koymaktır... ... Hayat; Kıskançlığı yenmek, önemsemeyi öğrenmek ve güven geliştirmektir... Ne dediğin ve ne demek istediğindir... İnsanların sahip olduklarını değil, kendilerini olduğu gibi görmektir. ... Her şeyden önemlisi...
  2. Hayatımızda var olan ve nedeni tam olarak açıklanamayan kıskaçlığın nedeni bulundu.

Hayatımızda var olan ve nedeni tam olarak açıklanamayan kıskaçlığın nedeni bulundu.

Hayatımızda var olan ve nedeni tam olarak açıklanamayan kıskaçlığın nedeni bulundu. Bilim adamları beyindeki kıskançlık lobunu bulduklarını açıkladı MRI görüntülerinde doktorlar tarafından tespit edilen, sevgililerini kıskandıklarında hissettikleri neredeyse fiziksel acıya yakın olan acının da yönetildiği bölüm bulundu. Bu keşifle beyinle ilgili hastalıklar, ruhsal tedavi ve...
  3. HaYaT ../..

HaYaT ../..

HaYaT ../.. Tebeşirle çizilmiş bir seksek oyunu kadar uçucu bir çizgisi var hayatın. Farkında olmadan basıyorsun çizgiye. Kızıyorlar anında. “ YANDIN! “ diye atılıyorsun oyun dışına… Elif ŞAFAK
  4. Hayattan...

Hayattan...

HAYATTAN... *Geniş ve rahat olmayı öğrendim... Ölümün dışında hiç bir şey göründüğü kadar önemli ve acil değil... *Coşkulu ve neşeli olmadığım zaman, bunun hiç kimsenin suçu olmadığını ve gülümsemem gerektiğini öğrendim... *Cesur olmayı; değilsem bile öyle davranmayı öğrendim... Nasıl olsa, aradaki farkı kimse anlamıyor... *Cazibemle 15 dakika idare edebildiğimi, ama ondan sonra...
  5. hayat

hayat

“Rabbim sen olmasan Kimin aklına gelirim ben”

Sayfayı Paylaş