hayat diyorum........

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
hayat diyorum........
♥♥.¸¸.•´•*•.¸¸.♥♥[/SIZE][SIZE=5]нαуαт Diуσrυм[/SIZE][SIZE=4]♥ ♥.¸¸.•*´••.¸¸♥♥.

29217413216.gif

Hayat diyorum sana, Her hücrem seni Haykırıyor.
[FONT=Garamond, Times, Serif]Kanım oluyorsun,Canım oluyorsun.[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]Sanki Damarlarımda Hep sen dolaşıyor,Yüreğimde Hep sen atıyorsun.[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]O kadar yOruLmuşum ki, sensizlikle bazen nefes almak bir işkence gibi.[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]Bazen Bazen haykırmak bile zor geliyor sana.[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]Dedim ya Hayat Diyorum Sana... [/FONT]

29217413216.gif

[FONT=Garamond, Times, Serif]Uyuduğumu mu sanıyorsun ya da uyanmamı mı bekliyon sensizlikten.[/FONT]

[FONT=Garamond, Times, Serif]Yatak desen buz gibi, Ne sen kokuyor odam, ne seni sayıklıyor yorgan.[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]Yastığım bile Ağır geliyor sensizliğe.[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]Sensizliğe Sarılmak nasıl birşey bilirmisin sen?.[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]Vucudunun her santimi titremeye başlar önce, hissizleşirsin biraz daha, sensiz geçen her saniye kulakların duymamaya, ellerin tutmamaya başlar.[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]Atmaktan yorulmuş yüreğin, Asla görülmeyecek senli düşlerle ağlamaya başladığında gözlerini kapatmak istersin.[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]Her kapatışımda sen, her açışımda sensizlik büyür gözbebeklerimde ve bir sigara yakarsın karanlığa. [/FONT]

29217413216.gif

[FONT=Garamond, Times, Serif]Her nefeste başın biraz daha döner, biraz daha hissedersin çiğerlerinin ateşini. [/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]Her sigara sen olur sonra, her çekişte sensizlik dolar vücuduna. Sonunda biter ya sigaram her zerresi vücudumdadır artık, sensizliğin.[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]Hiç çıkmaması için uğraşırsın ama nafile. Dedim ya Hayat Diyorum Sana.,[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]Yabancı gözlerle bakıyorum etrafa, gözlerimdeki sensizliği olağınca gücümle saklıyorum. [/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]Her sözü susuyorum sensizliğe.[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]Kokun çiğerlerimde kalsın diye nefes bile almıyorum.[/FONT]

[FONT=Garamond, Times, Serif]Her anım senle doluyor, her sen biraz mavi oluyor, her mavi karanlığa göz kırparak geceyi doğuruyor. [/FONT]

29217413216.gif

[FONT=Garamond, Times, Serif]Uzun karanlık ama mavi gecelerde buluyorum sensizliği.[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]Sensizliği aramak nasıl birşey bilirmisin?[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]sigaran kalmadığında, heryerin altını üstüne getirip birtek sigara arayıpta bulamayınca, [/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]yatıp uyiyim bare sabah nasıl olsa alırım diye geçiştirip sabaha kadar uyuyamayıp, [/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]bütün geceyi bir tek sigara uğruna uykusuz geçirmek gibidir sensizliği anlatmak.[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]Ya da yabancı bir evde yatıpta yattığın yerin her köşesinde kendi yatağından, kendi odandan bir iz arayıp,[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]sabaha kadar yatakta bozulmamış yer bırakmayıp uyuyamadan[/FONT]
[FONT=Garamond, Times, Serif]kalkmak gibidir sensizliği anlatmak. [/FONT]

Geri