Hayat Size Adil Davranıyor mu?

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Hayat Size Adil Davranıyor mu?
Sevgili melekler,

bu hayat size adil davranıyor mu? Yoksa adaleti yok bu dünyanın diyenlerden misiniz?

Cevaplarınızı ve yorumlarınızı paylaşın lütfen (anketi işaretlemeyi unutmayın)

Sevgiler...

Cevap: Hayat Size Adil Davranıyor mu?

Herkes kaderini yaşar diye düşünüyorum.
Hayattan çok şey beklemediğin sürece ,hayat sana adil gelebilir.O nedenle evet hayat bana istediklerimi verdi ya da ben aldım.

bana çoğunlukla adil davrandı hayat bir çok istediğim şeye ulaştım ama adil davranmadığı zamanlarda oldu tabi ama çoğunluk lehimeydi :)

Bugüne kadar adil davranmadı ama gelecek için ümidim var

Halen beklemedeyim.İnşallah birgün adil davranır.Ümidim var:):)

Bugüne kadar adil davranmadı ama gelecek için ümidim var
inşallah birgün hayat banada adil davranacak ümitliyim :)

hayatın adil olması demek isteklerimizin yerine gelmesi midir?bence değil.hayat adil olmak zorunda da değil.kontrolümüz dışında gelişen olaylar için hesap sorma hakkıına sahip değiliz,elde edemediğimiz bir şey için de.olmasını arzu ettiğimiz ve diğer insanların da onayladığı herhangi bir dileğin bizim için fayda veya zarar sağlamayacağından kesin emin olabilir miyiz?hayattan adil olmasını beklemek saçma,daha doğraken bile kimimiz güzel kimimiz zeki kimimiz zengin veya fakir oluyoruz ama bu hayatin adil olmamasından mı?bence değil.dünyanın en gerizekalısı en çirkini en fakiri ve daha sayabileceğim en kötüsü olabilirim ama bu hayat yaşanması gerektiği gibi yaşanıyor.

Geri