Hayat..!!

su

Yeni Üye
Üye
Hayat..!!
akıp giden zaman boşunamı bu haykırışlarım
senın için olan cabalarım..!!!cırpınışlarımm avazım cıktıgı kadar bagırmam boşunamı senin için yaptıklarım göze aldıklarımın boşunamı ..! evet senın için harcadıgım herşey boşuna kendımden nefret eder igrenır oldum hala sana deger verdıgım hala senı düşünduugm için kendıme acıyorumm utanıyorumm oysa hayata en cok kendımı sever kndıme ınanır kendıme guvenırdımm şimdi iseee kendımden senın sayende nefret eder olduumm.!! keşke dıyorum gel buluşalım dedıgınde korkmadan karşına gelıp bunları soyleseydım keşke ama korktum senı kaybetmekten gerçeklerı söylemekten korktum korktumda neoldu elımde nıye sıfırlar yokmu keşke çıksaydım karşınaaaa senın için degmez sana degmez deseydımm..! ama yapmadımm bak burda herkes duysun dıye yazıyorummm... SEN HİÇ BİŞEYE DEGMEZSIN SEN DEGIŞMEZSIN..!sana birgunn gülümserek aşk nedır demiştim ya sende bana hep onu düşünmek demiştin sadece sonra bna dönup sence aşk nedır demiştin ya dun gibi hatırlıyorum söyledıklerımıı bence dıye başlamıştım söze sonra gözlerinin içine bakıp hep onu düşünmek onun için herşeyı göze alabilmek neolursa olsun korkmadan ona koşabilmek farketmeden onun sen olmasıdır sonra gözlerimi kacırıp sana laf sokmuştumm o başkasını sevsede bırgun benı sever dıye umut etmek o başkası ıcın aglasada omuzuna onu yaslayıp başkası ıcın aglamasına ızın vermektır o başkasını sevsede onu yıne herşeyden çok sevmektır demıştımm ogun sen duydukların karşısında şaşkınn ve caresızdın ne söyluyucegını ne yapıcagını bilmıyordunnn bense söyledıklerımden pişmandım nıye söyledım derken biryerde oturdugum yerden kalkıp gıdıcektım ellimi tutun özur dıler gıbı bir halın vardı hiçbişey soylemedınn kalktım gidiyordumm bu söyledıklerını biliyorummmm ama bilmek ıstemedım hiç bir zaman cnku sana hep acı cektırdımmm bunları soylesen daha cok acı cekıcaktın ve cekıyorsunn yavrucum dedınnn..buydu evet ama bana acımadınn hiçbir zaman ben sana on adım gelırken sen 20adım gerıye gıttınn sen benı hep ellının tersıylee ıttın sen benııı bittirdın sen bana hiç acımadın sen benı yok saydın sen benıı hıc yaptınn herşeyımıı aldın benden bnı hayallerımıı duygularımı anılarımı yasadıklarımı herşeyımı aldın bir bende sen kaldın neolur bak yalvarıyorum sana gel senınde bende al neolur yap bunu senin için ne yapabilirim demiştin ya en son konuştugumuzdaa hiçbişey demiştim bir kere benden bişey iste yapıyım senın için demiştim canın saglıgı dıyıp gitmiştim yaaa .. sende arkamdannnn sen buyuzdennnn bir meleksın demiştin ya bak ben meleklıkten vazgeçtım gellll al senı benden bak senden bişey isityorum ilk son kezz senii benden çok uzaklara göturrr göturkııı bidahaa bulamıyım senı bendee...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NOT:!!! senin için bunları yazmayan degmez ama yazıp rahatladımmm..!!!! senıııı silicegım gun yakındırr.. cok yakınnn

umarım aşağıya düştüğün NOTU hemen uygularsın su ziraa sana acıdan başka bişey vermemiş birisi içinn bu kelimeler cümleler bile çok fazla sen seni seveni seç ve mutlu ol tatlım

Rabbim yardımcın olsun canım çok zor şeyler bunlar ama üstesinden gelicene eminim

inanki erkek için kendini feda etmeye değmez..sevgilinde olsa,kocanda olsa olan insanın kendisine oluyor..insan kendini mahvediyor..inş çok mutlu olursun seçtiğin hayatta...

Geri