Hayatı ciddiye alamamak

M

mustafa3320

Forum Okuru
Hayatı ciddiye alamamak
bayanlar baylar artık okuyan her kimse,benim şöyle bi sorunum var ki hayatı ciddiye alamıyorum,bildiğin geyik muhabbetiyle dönen bi hayatım var,bana soracak olursanız hayatımdan memnunum ancak çevremde bu konuyla ilgili çok duvarlara çarptım ve malumunuz nasır tuttum..Psikolojik ya da kişilik problemim olabilir mi diycem tabi ki çoğu kişi buna bağlıycak belki ancak şöyle bir felsefe yaparsak normalliğin normunu belirleyenin kim olduğu da belli olmadığı için belli bi şıtandart da yok bu konuda ve kendimi sorunlu saymıyorum.Sadece kendimi başka insanların gözünden görmek istediğim için böyle bi soru sorma ihtiyacı hissettim,malumunuz insan günümüzde dertleşecek dost bulmakta çok zorlanıyor,kısacası çok yalnızım ve sevgiye şefkate ihtiyacım var,bu da çok dramatize oldu ama içimdeki doluluğu boşaltmak için saçma dahi olsa böyle bi yazı kaleme alma ihtiyacı hissettim,kaldı ki hayatta rastlantılara inanmam her sonucun bir süreci;her sürecin de bir sonucu vardır ve hiçbir şey de sebepsiz değildir,hepinizi cani gönülden kucaklar yanaklarınızdan mıncıraraktan satırlarıma son veriyorum sağlıcakla.

Geri