Hayatımızda yeter dedirten neler kimler var?

Bugün gayet relaxim.... Yani hicbirseye pes demiyorum... :) gergin oldugum gün tekrar yazarim arzum :D

amaan arzu telefonda bebek ısını sorması benım ne cvp vereceğımı bılememem,ızıne gitmek ıstemıyorum valla aılemı bıle gormemeyı goze alarak zehır oluyo bana her memelekete gidisim amaan çoooook sükürkı onlara muhtaç değılız esımle oğlumla mutluyum Allah ıma bınlerce kez sükürler olsun

Kafasını çalıştırmaktan bihaber olanlara, tembellere, burnu büyüklere, zekasını kullanmayı bilmeyen ve bilmediği gibi öğrenmek için kılını kıpırdatmayanlara, miskinlere, çok bilmişlere, açık konuşmayı pervasızlıkla karıştıranlara, inandıklarını zorla karşısındakine empoze etmeye çalışanlara, anlayıp da anlamazdan gelenlere, namertlere, yüze gülüp arkadan iş çevirenlere yeter demek istiyorum :D:D

Aslında bu liste daha çok uzar da şimdilik bunlar döküldü tuşlarımdan :D:D
Kesinlikle katılıyorum :D:D
Ek olaraktan ; dedikoduculardan , içleri fesatlardan, kendi çıkarları için insanların hayatlarının düzenini huzurunu bozanlar , özellikle kendi hayatına bakmadan başklarına karışanlar oooff ooff uzar gider bu :D:D

Kafasını çalıştırmaktan bihaber olanlara, tembellere, burnu büyüklere, zekasını kullanmayı bilmeyen ve bilmediği gibi öğrenmek için kılını kıpırdatmayanlara, miskinlere, çok bilmişlere, açık konuşmayı pervasızlıkla karıştıranlara, inandıklarını zorla karşısındakine empoze etmeye çalışanlara, anlayıp da anlamazdan gelenlere, namertlere, yüze gülüp arkadan iş çevirenlere yeter demek istiyorum :D:D

Aslında bu liste daha çok uzar da şimdilik bunlar döküldü tuşlarımdan :D:D

ağzına sağlık titoşum :) sanada titoş dedikçe çitos aklıma gelıyo hahaha

Geri