Hayatiniza yön veren sözler

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Hayatiniza yön veren sözler
Geçmişte söylenen sözler gelecekle ilgili kararlar sırasında yardımcı olur. İşte hayata yön veren sözler..

"30 yılımı kadın ruhunu araştırmakla geçirdsim, ancak hala cevabını bulamadım. Cevaplanması gereken büyük soru şu; "Bir kadın ne ister?" - Sigmund Freud

"Deneyimlerimden öğrendiğim şu ki, mutluluklarımızın ya da hayal kırıklıklarımızın şu anki yaşadıklarımıza bir katkısı yok" - Martha Washington -

"Güneş bile benim tutkularımın yanında sönük kalır. Tutkularımın hepsini yaşayamayabilirim ancak onları izlemek, inanmak ve takip etmeye çalışmak pnların devamını sağlıyor." - Louisa May Alcott -

"Bir kadın olarak kentim yok. Bir kadın olarak kentim tüm dünya.." - Virginia Woolf -

"Bir grup yurttaşın dünyayı değiştirebileceğinden şüphe etmeyin. Bunun yerine t is the only

thing that ever has." - Margaret Mead -

"Çoğu insan gerçek murluluğa sahip olmak için yanlış bir düşünceye sahip. Kişisel mutluluk gerçek mutluluğu getirmez, toplumsal bağlılık mutluluğu getiren en saygıdeğer amaçtır." - Helen Keller -

"Bir kişiyi aşağıya çekmeye çalıştıkça, onun aşağıya çekmek için tuttukları da bir parçanız olur ve ağırlık verir. Yani diğerlerini aşağı çekerek yükselmeye çalışmayın." - Marian Anderson -

"Azim 19 kez kaybedip 20'nci de başarıya ulaşmaktır." - Julie Andrews -

"Ne zaman nerede öleceğinizi seçemezsiniz. Ancak şimdi nerede ve nasıl yaşayacağınıza karar verebilirsiniz."
- Joan Baez -

"İlerlemenin sırrı başlamada gizlidir." - Sally Berger -

"Köpekler çağrıldıklarında gelir. Kediler düşündüğünüzü anlar ve gelir" - Mary Bly

"Geçmişi unut ve şimdiyi yaşayın." - Sarah Knowles Bolton

"İnsanlar bornoz alırken rahat olmasına dikkat ederler, aynı şey eş seçerken de geçerken de geçerlidir. Kurallar aynıdır." - Erma Bombeck -

"Birşeyi zorla yaparsam, hiçbir şey yapamam. Güçlüyüm, yenilmeszim ve kadınım" - Helen Reddy -

"Eğer hassas olursanız, yolunuza çıkan engeller karşısında sık sık yoldan çıkabilirsiniz." - Mary Webb -

"Arkadaş sizin herşeyinizi bilen ve her durumda size benzeyendir." - Christi Mary Warner -

"Kazanmak için savaşmanız gerekebilir." - Margaret Thatcher -

"Evlilikle kariyeri birlikte nasıl idare edebileceğimi söyleyen bir erkek görmedim." - Gloria Steinem -

"Arkadaşlık kişiler için önemlidir çünkü dünyada hiç kimse arkadaşsız kalamaz." - Eleanor Roosevelt -

ivillage

Cevap: Hayatiniza yön veren sözler

Arkadaşlık kişiler için önemlidir çünkü dünyada hiç kimse arkadaşsız kalamaz.canım arkadasım=) emegine saglık

"Geçmişi unut ve şimdiyi yaşayın."

çok doğruuuu...hepsi harika canım..emeğine sağlık..teşşekürlerr:)

"Geçmişi unut ve şimdiyi yaşayın."

evet yaff bende bunu beğendim çok doğru diyor..teşekkürler

Ne zaman nerede öleceğinizi seçemezsiniz. Ancak şimdi nerede ve nasıl yaşayacağınıza karar verebilirsiniz

"Bir kişiyi aşağıya çekmeye çalıştıkça, onun aşağıya çekmek için tuttukları da bir parçanız olur ve ağırlık verir. Yani diğerlerini aşağı çekerek yükselmeye çalışmayın." - Marian Anderson -

"Azim 19 kez kaybedip 20'nci de başarıya ulaşmaktır." - Julie Andrews -

"Ne zaman nerede öleceğinizi seçemezsiniz. Ancak şimdi nerede ve nasıl yaşayacağınıza karar verebilirsiniz."
- Joan Baez -

"İlerlemenin sırrı başlamada gizlidir." - Sally Berger -

Geri