1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hayatla ilgili kısa msn nickleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hayatla ilgili hayatın anlamını çağrıştıran kısa msn nickleri arıyorum. Varmı bulan yada bilen ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

hayatla ilgili kısa msn nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rusça msn nickleri kısa

rusça msn nickleri kısa

rusça msn nickleri rusça iletiler Я тебя люблю / Seni Seviyorum Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar Всё, что мне нужно - это твоя любовь / tek ihtiyacım...
  2. MsN nİcKleri!!!

MsN nİcKleri!!!

ßen hayaTında varLığımLa kaLßini ısıTırken.ßazıLarıySa ßen çekiP qiTTiqimdé,ßedenLeriyLe aRqamda ßıraqDıqımın yaTağını ısıTıR Oyun bozan bir hayLazdım . .Biliyorum ama . .Oynamadığımız bütün oyunLarı Kıskanıyorum şimdi. küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi ¿ anneNin kuLaqLarını çınLatmaq isdemioRSan uqraŞma benLe uzaktan severim ruhun ßiLe...
  3. msn nickleri 2013 süper ve kısa

msn nickleri 2013 süper ve kısa

msn nickleri ...kaRaRLıyım ben yüRümeye yoLumda...gözLeRim çöküp yüzüm kararsa da... a$kım tatLım falan...Bi'baktım bana olmu$ olan.... ஐ๑((-_-))๑ஐ๑Şeytanın avukatı๑ஐ๑((-_-))ஐ๑ 3 Kuru$luk İnsaNa 5 Kuru$luk DeĞer VeriRsen, FazLa GeLen 2 Kuru$a SeNi Satar BiLeKLeRiMDeKi JiLeT KeSiĞi DeiL oNLaR aŞKıMıZıN BeDeLi…! {heRŞey güzEL oluYor deRKen :: yook ya yaşamak istemiyorum ben…!!!!}...
  4. msn nickleriniz

msn nickleriniz

umarım konuyu dogru yere açmışımdır msn nicklerimizi ve iletilerimizi buraya yazalım mı?
  5. MSN nickleri:)

MSN nickleri:)

makara nickler makara msn nickleri esrarcı nickleri aşkısı defol SüRün BaKaLım ŞimDi DoLas DuR pEsimDe B*k ÇıkArım Ben SeNinLé...xD Dikkatimi cekemez kimse..! Ben diKKat edeRim işime qeLirse * aRaya ayLar qiRse De heR sefeRinde Dönmü$tüK ßirßirimize... ßu Kez çok farKLı emiN oL.HaDy $imDi deFoL.! Sénin HaYaLinDekiLeR ßenim YanımDakiLeR Naßer xD PRoFiLin GüseL OLsa nE YazaR NasıLsa...

Sayfayı Paylaş