hayatmı bu*??

başka kareşleri var ama nedense hep benim eşim destek oluyor.bırı ev dızıyor dıye ona hıç dokunmuyorlar bırıde bekar kendı hayatını suruyor.işin kötü tarafı bırde ne bılıyormusunuz bızımkını kımse adam yerıne koymuyor.kackere anlattım ama anlamak istemıyor benımle evlı dıye kaynanam sureklı eşimle kavgalı.ve sureklı beddua okur yanı anlayacagınız ıstedıklerı oldu ve bız artık ayrılıyoruz benı seven zaten benım yanımda olurdu zamanla daha da kınlenıyorum eşime sevsem de bu işi bitirecegım artık zaten mahkemeyede verdım en kısa zamanda tarıhde bellı olur hayırlısı dıyorum artık bende yokum istedikleri gibi sömursunler bakalım....

Yaptigi hatanin farkina varacaktir canim,aceleci davranma,hic kimse icinde evliligini yikma degmez cunku.Bircok bayan istenmeyen gelin durumunda bende bu durumdayim fakat yuvami yikmayi dusunmedim hic dusunmuyorum da,Allah yardimcin olsun.

Senin ailen senin için nekadar değerliyse onun içinde değerlidir belki ihtiyaçları vardır ama yinede kendiside bir ev oldu bakmakla yükümlü olduğu bi ailesi var

canım bu çok özel bir sorun ama madem paylaşmışsın yorumumu yapayım istedim. aile çok önemli sizin kurduğunuz da kendi ailesi de, belli ki onlarn gerçekten çok ihtiyacı var, bence sen kızacağına ona destek olup beraber yaparsanız bu yardımı gör bak ailesi de size yardım edecektir zor zamanınızda ve de sen içini daha fazla kemirmeden eşinle mutlu bir şekilde hayatını sürdürürsün...

bazen acıkcası kendımede kızıyorum bende belkı dışardan dınleseydım bu olayı belkı sızın gıbı cevaplar verırdım.amaolay uzakdan görüldüğü gibi degil ooooo bendencokdan vaz gecmış bugun 02.11.2010 bızım evlılık yıldonumumuz ama adamın umrunda bıle degıl seven ınsan bulundugum yerı bılıyor gelır gelmeyı bırak bır msj bıle yollamıyor demekkı benden vaz gecmıs durumda ne dıyeyım allah yollarını acık etsın buda benım kaderımmış deyıp katlanacagım.yorumlarınız ıcınde teşekkurler melekler....

barişdık....

selam melekler ben ayın 2 sınde yanı evlilik yıl dönümümde bariştim .fakat hala cok tedırgınım.sızlerın yazılarınıhepsını okudum bırde bu acıdan dusunecegım bakalım ama bu benım içincok zor olacakben yokken herkes basına ususmus ve olmuş bırıken ev kırası 4 aylıkken 5 aylık olmuş ayrıca hıç bır taksıt de ödenmemiş 3500 lıralık borc olmuş 5500 lıra olmuş su an ben onları öduyorum bakalım ben hala başka yerdeyım ailesi var ve battıkca batıyor hayırlısı arkadaşlar bu sefer sızlerı dınlıyorum bakalım....:melek:

Benzer Diğer Konularımız !

Geri