hayatta olmayan gerçekler...

sahtedüşler

Yeni Üye
Üye
hayatta olmayan gerçekler...
Aranızda bana şunu diyebilecek biri varmı? ben yalansız mutluyum hayatım da hiç yalan yok diyebilecek biri bence yok yok çünkü hepimiz söylüyoruz mesala seni ölümüne seviyorum diyoruz ama aslın da ölümüne sevemeyiz hiç kimseyi ya bir yerlerde hata yapıyoruz yada hiç birimiz hayatın anlamını bilmiyoruz söyleyebilir misiniz bana birini kendinizden daha fazla sevebilir misiniz bence sevemezsiniz.Ben öyle birini tanıyorum ki yalansız yaşadı aşkını onun için ölüme bile bile gitti önce dayak yedi önce onun için bedenin de kapanılmıycak yaralar açıldı önce bedenin de açıldı yaralar sonra kalbin de onu acı tan bednindeki yaralar değildi acıtan sızlatan kahreden kalbindeki yaraydı kalbin de derin artık kapanması imkansız bir yara vardı.Yarasıyla baş edemedi ve öldürdü sevmişti o yalansız sevmişti ama sevilmedi verdiğini geri alamadı sadece bitirdi kendini arkasın da bıraktığı da hergün işkence çeke çeke yaşıyor hayatı gözyaşlarına boguluyo hergün hani şu sahte gözyaşlarına yalancı gözyaşlarına ama çok geç kaldı artık yalan da olsa o varken akıtsaydı o gözyaşlarını böle olmazdı şimdi sevgi fedakarlık ister arkadaşlar sevdikleriniz için fedakarlık yapmanız gerekir.
giden gitmiş arkadaşlar kalanlar yeter gelirsede yeryok artık giderken sordumu da gelirken soruyor hayat be arkadaşlar gün geliyor devran dönüyor bu defa o pişman oluyor ama sakın geri girmesine izin vermeyin en büyük ceza onun için ret edilmek olucaktır eee şerefsiz gittin güle güle diyemedim sana arkandan göz yaşı dökemedim geri girmek istiyosun şimdide seni görmüyor duymuyor beklemiyorum terk edilmişsin aldatılmışsın üzerine birde itilmişsin bana ne he banane sen den senin gibilerden ve senin cinsinden nefret ettim sana nefret etmeye bile deymiyo sana bişi beslemiyorum git kendim gibilere beni bana bırak yeniden baklemiyorum ve sana sadece bana söyledigini sözlüyorum sonsuza denk bitti senle başlamadan bitti ......... hayat be arkadşlar beklemeyi bilmek gerekiyor intikamım alındıya kendi ayaklarıyla geri geldiye içim çok rahat ohh iyi oldu ama bende hadi be dedim sen kimsin kimsin sen hiç kimse olamassın içim rahatladı vallahi

Geri