1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Haydi Melekler

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

. .
    .
    arkadaşlar sitemizde yeniyim biliyosunuzdur sanırım faka t birşey dikkatimi çekti biz kadınlara yönelik konuların fazla ca paylaşılması bu beni çok mutlu etti bir o kadar da üzdü neden mi: inanın bu kadar geniş bir bayan kütlesi gerek seviyesi gerek kalitesiyla bir arada toplanmaz öncelikle şahsım adın tüm meleklerimize sonsuz teşekkürler ediyorum.tavsiyem yada ricam nasıl algılamak isterseniz arkadaşlar bayanlar bölümünde ki konuların yorumlarını biraz daha fazlalaştırsak konular çok faydalı ve güzel ama yorumlar az açalım ne olur bu konunun altını hep beraber güzel bir eleştiri ve kendimizi geliştirme platformu gibi kullanalım ve bilinçlenelim desem çok şeymi istemiş olurum benım nacizane ricam buydu...hepinize sonsuz teşekkürler meleklerim

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Haydi Melekler
    Fikrin icin tsk ederim.
    Adminlerimiz bu konu hakkinda fikirlerini/yorumlarini belirtiler canim.

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    çok guzel ablacım katılıyorum sana .kadınlarımız hepmız bır melegızzz.

4. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

haklısın bende sana katılıyorum sunulan paylaşıma eleştiride fikir beyanıda edilen tşkde olmalı sadece tşk yeterlideğil herkes fikrini doğrusunu paylaşabilmeli bu formda

Haydi Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. haydi melekler meyve toplamaya

haydi melekler meyve toplamaya

vişşş canım çekti:D Hamiş olanlar bakmasın lütfen:hhh:
  2. Meleklerle Buluşma Organizasyonu haydi buluşalım :)

Meleklerle Buluşma Organizasyonu haydi buluşalım :)

istanbullu meleklerr hadi buluşuyoruz... melişlerim bilmiyorum önceden böyle bir başlık açıldımı yada böyle birseye kalkışıldımı ama yapıldıysa bile tekrarlasak olmasımı :S ewettt ben eskıden bir siteye üyeydim hatta orda chatmaster dım gorevlerım vardı falan fılan neyse ; demek ıstedıgım orda ıstanbul ve cevresınden kac uyemız varsa toplanıp tanışalım bir pıknık vs. yapalım dedık ve bunu...
  3. GAZİANTEP Melekleri haydi buraya...

GAZİANTEP Melekleri haydi buraya...

Antepli melekler neredesiniz....:hede:
  4. Haydi Kitap Ayracı Yapalım Melekler

Haydi Kitap Ayracı Yapalım Melekler

kitap ayracı yapımı kitap ayracı nasıl yapılır Sevgili melekler, kitap okumayı seviyor ve kitaplarınıza değer veriyorsanız, okurken kaldığınız yeri kolay bulmak için sayfasını kıvırmaya gönlünüz razı olmaz. Yeni aldığınız kitaplarla verilen ayraçlar da diğer kitaplara yetişmeyeceğinden kitabın arasına kağıt koyarsınız ve bu da pek hoş görünmez. Bu sayfamızda sizlere kitap ayracı yapımı...
  5. Haydi Melekler Topiğe;)

Haydi Melekler Topiğe;)

Kızlar bir çok arkadaşımızında düşündüğü gibi ortak düşüncemiz devamlı bebek hakkında konuşuyoruz ve bu konudan ister istemez etkileniyoruz kendimizde saçma sapan belirtiler aramaya başlıyoruz ve dolasıylada strese giriyoruz ben istedimki topiğimde havadan sudan herşeyden konuşalım ALLAHIM herkeze hayırlı evlat versin ama hayat sadece bebekten ibaret değil buyrun topiğe;):bob:

Sayfayı Paylaş