Hayırlı Cumalar sözleri hayırlı cumalar mesajları ve dilekleriniz

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.377
    Ödül Puanları:
    113
    Zorluklarla başademediğinizi her düşündüğünüzde,
    İnşirah Suresi gelsin aklınıza.
    O diyor ki ;
    Her zorlukla birlikte
    Elbet bir kolaylık vardır..
    Hayırlı Cumalar.

< Konu Resmi..>

2. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    137
    Ödül Puanları:
    63
    Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Hayırlı Cumalar!
    < Konu Resmi..>

Hayırlı Cumalar sözleri hayırlı cumalar mesajları ve dilekleriniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayırlı cumalar :)

hayırlı cumalar :)

merhaba arkadaşlar, ben bu forumda yeniyim adım ayşe 26 yaşındayım. istanbulda yaşıyorum, 6 aydır evliyim en kısa zamanda bebişimin olmasını istiyorum :bebem: inşallah hep beraber güzel vakit geçiririz :dp178:
  2. Meleklerden melkelre hayırlı cumalar mesajları

Meleklerden melkelre hayırlı cumalar mesajları

Hayırlı cumalar melekeler ben sizlerden burda hayırlı cumalar mesajlarını cuma günü yapılacak duaları cuma günü yapılacak ibadetleri cuma gününün sünnetlerini paylaşmanızı istiyorum
  3. Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları

Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları

Bu konu; Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir Cuma gününe daha sağ salim kavuşmuş buluyoruz, Yaradana şükürler olsun. Bu şükürlerimizi, hislerimizi ve duygularımızı sevdiklerimizle paylaşabilmek adına derlediğimiz en yeni hayırlı cumalar mesajlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Herkese Hayırlı Cumalar Arkadaşlar Yaradan Yar...
  4. İşte Cuma Günü Mesajları, Hayırlı Cumalar!

İşte Cuma Günü Mesajları, Hayırlı Cumalar!

cuma mesajları yeni cuma mesajları cuma günü mesajları Sevgili melekler, Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun diyor, Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun temennimizle en yeni cuma mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz... Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. Cumanız...
  5. 2014 Hayırlı Cumalar Söz ve Mesajları

2014 Hayırlı Cumalar Söz ve Mesajları

hayırlı cumalar 2014, 2014 cuma sözleri, 2014 hayırlı cumalar sözleri Günlerin en hayırlısı olan Cuma günü için en hayırlı ve anlamlı Cuma sözleri arayanlar için Cuma söz ve mesajlarını paylaşışor herkese hayırlı cumalar diliyoruz. Allahım, Sen, benim Rabbimsin Senden başka ilah yoktur. Beni Sen yarattın; ben, Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım....

Sayfayı Paylaş