Etiketler:
  1. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hayırlı olsun (mavi gül)

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında seda_emir tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG]arkadasım buda benden olsun köşen hayırlı olsun en sevdiğim cicekler mavi güldür benim biraz dogallıktan uzak ama olsun hos geliyo işte bu güller senin için olsun

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
hayırlı olsun (mavi gül) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ~~MaVi GüL EfsaNesi~~

~~MaVi GüL EfsaNesi~~

MAVİ GÜL EFSANE Uzun çok uzun yıllar önce mutluluk ve güzellik içinde yaşayan bir topluluk varmış. Başarılı, sevecen,dürüst insanlarmış bunlar. Bu toplumu çekemeyen komşuları ise mutluluklarını bozmak için çeşitli planlar kurar dururlarmış.Amaçları ise kaleyi içten işgal etmekmiş. Hemen işe koyulmuşlar tabi. Kısa bir zaman sonra bu mutlu toplulukta isyanlar ve kavgalar başlamış. Bunu fırsat...
  2. 2000. mesajım hayırlı olsun :)

2000. mesajım hayırlı olsun :)

Aslında daha önce 2000 olcaktı fakat uzun zamandır okul işlemleri yüzünden siteye giremedim :) Ama benden kaçış yok tekrar aranızdayım ve hedefim 2 haftada 5000 e ulaşmak hehe :) Tabii güzel konular açarak her önüme gelen konuyu açarak değil :)
  3. İyiki Doğdun Mavi Gülüm

İyiki Doğdun Mavi Gülüm

Acısıyla tatlısıyla çok uzun bir süreci geride bıraktık a gülüm. Onca geçen zamanda benim için Dünya'nın en anlamlı değerlerinin başında geliyorsun. Bunu biliyorsun. Bana verdiğin sadakatin, anlayışın, özverin ve dünya tatlısı 4 evlat için sana sonsuz kere sonsuz teşekkür ediyorum. Dünyaya bin kere gelsem her defasında Allah'tan seni dilerdim. dahaki sene de seninle göz göze diz dize ve...

Sayfayı Paylaş