Hayki & Yas - Anla Artık

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayki & Yas - Anla Artık
Nakarat Onun dünyası kapkaranlık
Kalbindeki acıysa yalnızlık
Sorun şu ki se tava aydınlık
İçindeki bi yabancı anla artık

(Yas verse) Bugün ışığı göremedi gözlerim
Kör mü sence hislerim
Ezberimde dizili kinlerim
Şimdi söyle pes etmesi gereken ben değil miyim?

Ama bi umut Ama bi unut o günleri
Aç yeni defteri, sil eski kederi
Sev yeni birini,kaç buralardan
Gece olacaksa güneşte doğacak
Elindeki nefret kokan kin güllerini göm
kinlerini göm güllerini göm nefretini
Hisset bu gece sokma kafanı yerin dibine
Al beyazından bi bayrak eline
Say kem gözlere yeni bi besmele

Hızını kesmeden seni test eden hayata tek bi buseee… (Nakarat)

(Hayki verse)
Dur ses etme beni bi dinle

Dur pes etme geçmişe bi tekme vur Ve dur umutla bekle
Aklını başına topla dostum
Yanlış hareket etme
Çıkarıp at kafandan bunu
Devam et ve bitme
Bende koştum onca yolu ve anladım ki boşmuş O durum harbiden de
Bokta oturup ağladığımda oldu
Lakin dünümü düşündükçe gözlerim de doldu
Tüm bunları yaşarkan ben
Bi sor
Yanımda kim durdu?
Haklısın zor
Sana uzanan her bi kol sakat değil bunu unutma
Ayakta kal yıkık değil
Bak nasıl bi anda değişir her şey
Ben inandım oldu
Kalp nasır tutmuştu şimdi gel gör aşık oldum
Her günümde güneşe lanet ederken ben
Anladım ki erken karar vermişim
Yanlış hareket etmişim
Şimdi ellerimde bir el var
Ve karar verdik beraber direnmeye
Yasssla and içmişim..
(Nakarat)

Hayki & Yas - şşŞŞ hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hayki & Yas - 21 Hayki & Yas - 21
İçimde bir sıkıntı vardı duymak istemezdim içlerinden en büyük yeminle gözemi aldın harbi en küçük yeminle sadık oldum.bu şehrin orta yerine acımı kustum, tacı kaybolan bir kraliçeydim sustum.bu parça '21' özel bi gündü sözel bir ana döndü güzel...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hayki & Yas - Birleşen İki Kalp Hayki & Yas - Birleşen İki Kalp
Ölene dek ellerimden tut bizim bu yarınlar (bizim bu yarınlar) Birleşen bu iki kalple(birleşen bu iki kalp) sonsuza aşkla mutluluklar(aşkla mutluluklar) Sönsün tüm ışıklar(ışıklar sönsün) bizim bu akşamlar (akşamlar bizim) Sen ve benim sen ve...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hayki & Yas - Duygularım Çok Hasta Hayki & Yas - Duygularım Çok Hasta
bugün de bitti her tarafsa kapkaranlık ziyan oldan günlerimde dünüme hasret kalanı bulamadım sen de yoktun anne yanıma gelme artık arama sorma konuyu kapadık sorum şu ki ben hep yalnızım ve kimse gelmesin kalsın istemem insan olanı...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hayki & Yas - Düşünme Hayki & Yas - Düşünme
duygularım kangren oldu kalbim sık boğaz etme beni korkularım neden oldu buna sakin davranamam çok denedim sorgularımın amacı belliydi kaçmak yerine durup sendeledim suratım belki gülümserdi ama ben ağlarken de gülerdim evimde ışık boldu odamda...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hayki & Yas - şşŞŞ Hayki & Yas - şşŞŞ
Hadi anlat bakalım bana Gözlerin neden bu kadar donuk Sözlerin neden bu kadar tuhaf Ellerin neden bu kadar soğuk Yeniden ayakta durup koşmaya niyetin yokmuş gibi bakma bana Anladım oyun oynamış herkez gibi gözünü kırpmadan bu kadar sana Sessiz...
G-H Harfli Şarkılar 0