hayki&yas - birleşen 2 kalp

Hayki & Yas - Birleşen İki Kalp hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yaş incir kabızlığa iyi geliyor mu ? Yaş incir kabızlığa iyi geliyor mu ?
İncir çok besleyici bir meyvedir. İncir, bir dizi vücut sistemine sağlık yararı sağlayan birçok vitamin ve mineral içerir. İncir antioksidan özellikleri ile büyük bir hizmet vermektedir. incir iyi bir lif kaynağı olduğu için kilo...
Tüm Sağlık Konuları 0
Yaşım küçük, konuşmak ve yardım istiyorum. Reşit değilim? Yaşım küçük, konuşmak ve yardım istiyorum. Reşit değilim?
Merhaba özellikle size reşit olmasam da akranlarımdan olgun ve tartışabilecek seviyede olduğumu söylemek isterim, ailemle problemler yaşıyorum,intihar girişiminde bulunmuşluğum oldu, ailem varken beni evlat almaları mümkün mü diye sormak...
Soru-Cevap 0
6 yaşındaki kızımda takıntı problemi 6 yaşındaki kızımda takıntı problemi
Kızımda eşyalarına karşı bir takıntısı var eşyalarına biri dokunduğunda yerini biri değiştirdiğinde çok büyük tepkiler verip ağlamaya başlıyor sinirleniyor bağırıyor ne yapacağımı bilmiyorum. Örneğin elinde oyuncak bir telefon var yere düştü...
Soru-Cevap 1
1,5 Yaşındaki oğlum progestan hapımı içmiş bişey olur mu 1,5 Yaşındaki oğlum progestan hapımı içmiş bişey olur mu
Progestan kulaniorm uykuya dalmisim bu buçuk yasında oğlum içmiş bisey olurmu çok korkuyorum
Tavsiye Al 1
Hayki & Yas - Birleşen İki Kalp Hayki & Yas - Birleşen İki Kalp
Ölene dek ellerimden tut bizim bu yarınlar (bizim bu yarınlar) Birleşen bu iki kalple(birleşen bu iki kalp) sonsuza aşkla mutluluklar(aşkla mutluluklar) Sönsün tüm ışıklar(ışıklar sönsün) bizim bu akşamlar (akşamlar bizim) Sen ve benim sen ve...
G-H Harfli Şarkılar 0