1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.944
    Ödül Puanları:
    0

Hayran kaldığım ev dekorasyonları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Her meleğin gönlünde bir aslan yatar. Hepimiz zaman zaman bazı şeylere özeniriz, içimiz gider. İşte benimde nette dolaşırken rastladığım bu evlere içim gitti. Tabi şuanda bana Allah sahibine bağışlasın demekten başka laf düşmüyor:buba: [​IMG]

Görüldüğü üzere geniş ve manzaralı ev seviyorum. Tabiki koca evim kendim temizlememek kaydıyda :)

Hayran kaldığım ev dekorasyonları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evinizde farklılık yaratıp misafirlerinizi evinize hayran bırakın

evinizde farklılık yaratıp misafirlerinizi evinize hayran bırakın

siz sıradışı farklı bir kadınsınız değilmi :D:D ve bu farklılık sadece sizin üzerinizde olsun istemiyorsunuz her halinizle herşeyinizle farklı olmak istiyorsunuz, o zaman ilk önce evinizden başlayacaksınız:) farklı bir ev istiyorsanız sizler için ipuçları buyrun melekitoşlarım :D:D Evinizde farklılık yaratın... Kendinizi renk ve desenlerin büyülü dünyasına bırakarak mekanınızda...
  2. Ev Dekorasyonunda Estetik

Ev Dekorasyonunda Estetik

Ev dekorumuzun estetik durması güzelliğinin bir parçası belirleyicisidir... Evde gününüzün önemli bir kısmını geçiriyorsanız veya yorgun bir şekilde eve döndüğünüzde iş yaşamının kargaşasını üzerinizden atmak istiyorsanız evinizin dekorasyonu sizin için önemli olacaktır. İster bir apartman dairesinde yaşayın isterse müstakil bir eviniz olsun iç dekorasyon ev sahibinin ve ev sakinlerinin...
  3. Ev Dekorasyonunda Kırmızı

Ev Dekorasyonunda Kırmızı

Kırmızı renk fiziksel anlamda hareketliliği, dinamizmi ve gençliği; duygusal anlamda ise mutluluğu, azim ve kararlılığı ifade eder.Genelde çoğumuz yatak odamızda tercih ederiz ,ama diğer odalardada kullanmak evinize hareketlilik kazandıracaktır.Ev dekorasyonunda benim tercihlerim arasında bulunan kırmızının ,ev dekorasyonunuz için birkaç örneği:tik:
  4. Ev dekorasyonunda sepetler

Ev dekorasyonunda sepetler

Sepetlerin evlerimize kattığı doğal hava bazen çok hoş durabiliyor. Örneğin plastik bir kirli sepetinin yerine hasırdan örülmüş bir sepet oldukça estetik duruyor. Ya da minik eşyalarımızı koymak için kullandığımız karton kutuların yerini artık sepetler alıyor. Şimdi size bu sepetlerinden örnekler veriyorum meleklerim...
  5. Bembeyaz Ev Dekorasyonları

Bembeyaz Ev Dekorasyonları

beyaz ev dekorasyonları 2012 Beyaz Ev Dekorasyonu Beyaz Ev Dekorasyonu Modelleri Her ne kadar bakımı, temizliği zor olsa da beyaz dekore edilmiş evler genellikle tercih edilir melekler :) Şöyle bembeyaz yumuşacık koltuklarda oturmanın keyfi neyle değişilebilir ki? Tabi ki ufaklık gelip elinde ki çikolatasını caanım koltuklara bulaştırmadığı sürece :D:D Şaka bir yana beyaz sadeliktir,...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş