Hayvan Figürlü Örgü Bebek Bere Modelleri Her Bebeğe Lazım Anneler

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Hayvan Figürlü Örgü Bebek Bere Modelleri Her Bebeğe Lazım Anneler
Hayvan Figürlü Örgü Bebek Bere Modelleri yazımızda çok beğeneceğiniz çeşitli hayvan figürlerinden el örgüsü olarak işlenmiş bebek bere modellerini inceleyebileceksiniz. Aslında bebek örgülerinde hem değişik hem de şirin modeller motifler arıyorsanız uzakta değiller. Hayvan figürleri çok şirin sevimli örgüler oluşturmanıza olanak sağlayacaktır. Sıradan modeller değil de aslında bebeklere daha sevimli şirin örnekler bulmak gerek. Ben sizler için birçok model buldum. Sizlere bu yazımızda dediğim gibi değişik hayvan figürlerinden yapılmış bebek bere modellerini sunmak istiyorum. Ya da öyle detaylı modelli örgü örmeyi bilmiyorsanız bile basit bir bere örerek ona ayrıca kulaklar dikip gözlerini de düğmelerden ağzını ipten dikerek hayvan figürlü bir şapka ortaya çıkarabilirsiniz. Bence zor değil hanımlar. Bakın modellere çok detaylı modeller olduğu gibi kolay modeller de derledim sizler için. Bakın bu alttaki model öyle zor bir model değil aslında. Basit şiş örgüsünü bilenlerin bile yapabileceği bir model. Bence bir işi önce istemek önemli.


kolay orguden kulakli kopek figurlu bebek bere.jpg


Bakın bu alttaki kedi figürlü bere de zor bir model değil. Kedi şeklini vermek hiçte zorlamışa benzemiyor yapan kişiyi bence. Kulakları örerken de ayrı birer kulak örüp ayrıca dikebilirsiniz kolay olması adına.

kedi figurlu orgu bebek bere.jpg


Kedili köpekli kuşlu daha birçok figürlü bere şapka örneği buldum nette hepsi de birbirinden harika modeller. Uzun kulaklara sahip özenle tasarlanmış bir örnekle karşı karşıyayız. Kulak alt kısımlarını uzatmak hatta boğazla birleştirmek iyi bir yol olacaktır diye düşünüyorum. En azından bebeğiniz böylece sıkıldığında kolayca beresini çıkaramaz.

kopek figurlu orguden bebek bere.jpg


Çizgi film karakterleri de bir bebek bere figürü olabilir. Angry bird belki bilenleriniz vardır. Tipleri çok şirin bence bebek bere modeli olarak çok harika durmuş. Arkadaşlarım buradan da değişik kız bebekler için bere ve atkı takımlarına bakabilirsiniz belki fikir oluşturur diye düşünüyorum.

el orgusu angry bird orgu bebek beresi.jpg


tig isi orguden antenli hayvan figurlu bebek bere.jpg


Yine baykuş figürlerini de son zamanlarda sadece bebek örgülerinde değil her alanda görmeye başladım. Bir örgü kırlent motifi bile olabiliyor baykuş tipi. Baykuş koca gözleri ile duruşu ile gerçekten değişik ilgimi çeken hayvanlardan. Siz de bebeğinize harika buna benzer bir bere örebilirsiniz.

el orgusu baykus figurlu bebek bere.jpg
 
Üst