Hayvana bunu yapana ne demeli?

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Hayvana bunu yapana ne demeli?
Kara yolundan geçen sürücülerin şaşkın bakışları önünde, boğulup sürüklenmemek için bağlandığı otomobile yetişmeye çalışan köpeği görenler ne diyeceklerini şaşırdılar...

535920090522062045538-5097.jpg

760120090522062031602-1565.jpg

870820090522062038223-4690.jpg

Simdi soruyorum, bu hayvana bunu yapana ne demeli?

Cevap: Hayvana bunu yapana ne demeli?

yaa evett bunu izlemiştiim ağlamıştım bile..bir sürü beddua etmiştim..tüylerim ürpermişti..buda bir canlı..asıl bunları yapanın adı h....n..öbür dünyada yeri yook valahi...oyy canım beniim yaa...

hayvanları sevmeyenleri anlamış değilim, sevmiyorsun işkence yapmayın bari..

Arkada sürüklediğinin bir adı var bizim dilimizde..Ya arabayı sürenin adı ne?Bence kusura bakmayın ama asıl hayvan o ..:sinir:

Hayvana saygı göstermeyen, hor gören; insana herşeyi hapar derler. Ben doğru söylüyorum hayvan sevmem. Köpekden korkarım,kediyi de yanıma yaklaştırmam. Ama onlara zarar vermeye çalışanlarla sonuna kadar savaşırım.! Sokakta gördüğüm çocukları hiç acımadan tokatlıyorum :D Ama minik tokatlar tabi. Bazen sadece kızıyorum. Aileleri geliyor ben de anlatıyorum o zaman öğretin bu çocuklara bunları diye :D

hayvan hastası ozellikle kopek hastası biri olarak kim bu yaaa??!! hangi Allah korkusu olmayan insan dışı bir yaratık bu!!!! plakayı niye gostermemişler....sıkayet edelim!!! yazık yaaaa ay orda olacaktım varyaa acıkca soyliyim tekme tokat girişirdim..!!!!!!!!!!

Geri