1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63

Hayvanlı Saatler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

hayvanlı saatler hayvanlı saat Vahşi ormanların panterleri, herkesi eğlendiren maymunlar, görkemli filler,kartallar... Saat dünyasının yeni trendi bu kol saatleri özellikle hayvan tutkunları ve değişikliği seven kişiler tarafından çok beğenilileceğe benziyor.Peki siz ne dersiniz meleklerim, böyle bir kol saatine sahip olmak istermisiniz?

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    Hayalime kedili olanı hediye ediyorum :)

Hayvanlı Saatler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resimli saatler

resimli saatler

resimli saatler resımlı saatler arkadaşlar sizinde böyle bir saatiniz olsun istiyorsanız herhangi bir fotoğrafçıya gidin güzel resminizi verin onlar size yapsınlar:)her yerde varmı bilmiyorum ama bu aralar herkeste görüyorum..ister.sevgilinizin,ister.çocuğunuzun,ister eşinizin resmini koyun yada diğer sevdiklerinizin..çok güzell...oluyor
  2. mumdan saatler

mumdan saatler

Bu ilginç saatleri görünce vayy be diyceksiniz.Mumdan bunları yapabilmek büyük bir maharet istiyor ve evlerimizde çok şık duracakları kesin...
  3. süper saatler

süper saatler

bayan saat modelleri bayan saat süper saatler Bileklerimizden eksik olmayan takılardan biride saattir herkesin nerdeyse olmazsa olmazlarındandır. bu modellerini görün bide :D
  4. lacoste saatler!!!

lacoste saatler!!!

lacoste bayan saat modelleri,lacoste saat modelleri,lacoste bayan saatleri,lacoste saat fiyatları,lacoste bayan saatleri 2011

Sayfayı Paylaş