Hazal Kaya'nın eşi kim kac yaşında tanıdık biri mu?

• Konbuyu başlatan Ferihahzal
  • Başlangıç tarihi
F

Ferihahzal

Forum Okuru
Hazal Kaya'nın eşi kim kac yaşında tanıdık biri mu?

Hazal Kaya'nın eşi kim melek kadınlar kulübü Hazal kayanın eşi kaç yaşında forum'da.​

Ben Hazal kayayı çok sevmem ama oynadığı dizileri izlerim severek ne garipse. Aslında sevmiyorum o kadar ama neden dizilerine bu kadar düşkünüm bilmiyorum. Aşkı memnu, bizim hikaye, adını Feriha koydum bir ara da çok eskilerde gencoda oynamıştı oradan tanıyorum onu. Evlendi galiba çok da takip edemiyorum ama herhalde yeni bir filmde oynuyor kendisi. Her yerde görmeye başladım kendisini saçları da hiç yakışmamış bu arada siyah daha güzeldi kıza. Hazal kayanın eşi kimdir adı ne çocuğu filan var mı?

images (2).jpeg

Merhabalar
Hazal Kaya magazin gündeminde sıkça görüp haberlerini duyduğumuz bir insan. 1 Ekim 1990 İstanbul doğumlu. Bugün de tesadüf bir haberini gördüm. CNN TV sunucusu Hazal Kaya hakkında iyi oyuncu değil filan demiş. Hazal Kaya da ona cevap vermiş sosyal medya üzerinden haddiniz değil gibisinden. Hazal Kaya güzel reyting alan dizilerde oynuyor gerçekten ama bana da oyunculuğu biraz hafif kalıyor ağlaması filan biraz basit kaliyor. Neyse bize düşmez gerçi sevmiyor isek izlemeyiz olur biter.

Hazal Kaya'nın eşi kimdir Hazal Kaya'nın eşi kaç yaşında?​

Hazal Kaya 2019 yılında Ali Atay ile hayatını birleştirdi. Bir de Fikret Ali Atay adında bir oğulları var. Ali Atay'ı aslında en bilindik dizi olan Leyla ile Mecnun dizisinden hatırlayabilirsiniz sanıyorum. Kendisi 20 Nisan 1976 doğumlu yani 45 yaşında. Birçok dizide filmde de oynamıştır kendisi. Hazal Kaya ile ilgili aşağıdaki linkte "yeni Hazal Kaya resimleri" konulu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Geri