Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Hazreti İsa'nın Ölüleri dirilten duası neydi

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Ya nihat hatipoğlu tam anlatıyordu benim bir işim var birazdan bakacam belki o zamana kaçırırım hem uykumda geldi yatmam lazım. Ama meraktan çatlıyacam ben ya, Hazreti İsa'nın ölüleri dirilten bir duası varmış kızlar. Proğramı seyreden bu duayı benimle paylaşabilir mi lütfeeeeen ?
   
 2. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.113
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113
  Ey allahım semada ilah sensin yerde ilah sen ikisinde de senden gayrı ilah yoktur göklerde cabbar olan sensin yerde cabbar olan sensin ikisindede sende de senden gayrı cabbar yok allah göklerde hükümdar olan sensin yerdede hükümdar olan sensin ikisindede senden gayrı hükümdar yok ikisindede senin hükmünden gayrı hüküm yoktur. senin yeryüzündeki saltanatın semadaki saltanatın gibidir sen senin şerefli isimlerinle senden dilekte bulunuyorum hiç şüphe yok ki sen herşeye kadirsin ve sonra ölülere
  Esmay-ı hüsna deyip ölüleri diriltiyormuş allahın izni ile...
   
 3. CeMoŞ

  CeMoŞ Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  7 Ocak 2011
  Mesajlar:
  1.842
  Beğenilen Mesajlar:
  1.099
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  hımmmm
  Ey allahım semada ilah sensin yerde ilah sen ikisinde de senden gayrı ilah yoktur göklerde cabbar olan sensin yerde cabbar olan sensin ikisindede sende de senden gayrı cabbar yok allah göklerde hükümdar olan sensin yerdede hükümdar olan sensin ikisindede senden gayrı hükümdar yok ikisindede senin hükmünden gayrı hüküm yoktur. senin yeryüzündeki saltanatın semadaki saltanatın gibidir sen senin şerefli isimlenile senden dilekte bulunuyorum hiç şüphe yok ki sen herşeye kadirsin
  senin herşeye gücün yeter
  İsa aleyselam ölüleri
  esmay-ı hüsnadan

  ya hayyu
  ya kayyum
  esması ile diriltirdi
   
Hazreti İsa'nın Ölüleri dirilten duası neydi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hazreti İsa'nın ilk cümlesi neydi kızlar

  Hazreti İsa'nın ilk cümlesi neydi kızlar

  Hazreti Meryem'in doğurduğu ve doğduğunda hazreti İsanın Kullandığı ilk cümle neydi ? Gerçekten Hazreti isa Allahın Oğlumuydu ?
 2. Hz İsa'nın Mucizeleri Nelerdir ?

  Hz İsa'nın Mucizeleri Nelerdir ?

  Hazreti İsa'nının mucizeleri nelerdir ? Nihat hatipoğlunun proğramında tam dinleyemedim malum sahur zamanıydı. Bana bu konuyla alakalı net ve yorumsuz bilgileri verirseniz sevinirim.
 3. hazreti isanın hastaları iyileştirme ve ölüleri diriltme duası

  hazreti isanın hastaları iyileştirme ve ölüleri diriltme duası

  Hazreti İsa ölüleri, Ya hayy'u Ya Kayyum esması ile diriltiyormuş bu duanın tam olarak açıklaması yada uzun şekli var mı arkadaşlarım. Seyrediyordum ama hızlı geçince tam olarak anlayamadım. İstiyorum ki uzun metin olsun ve tek tek sine sine inceleyip okuyayım. Teşekkür ediyorum.
 4. Rüyada ölüye para vermek ne demek

  Rüyada ölüye para vermek ne demek

  Rüyada ölüye para vermek ne demek arkadaşlar? rüyamda ölmüş birine para veriyordum acaba ne anlama geliyor benim bu rüyam:S
 5. Hazreti Peygamberimiz Muhammed neden gülleri severdi

  Hazreti Peygamberimiz Muhammed neden gülleri severdi

  Arkadaşlarım Hz. Muhammet neden gülleri severdi bunun bu sevgisi nereden geliyordu yada gelirdi bununla ilgili yazı yada bir bilgi paylaşımı rica ediyorum teşekkürler.

Sayfayı Paylaş