HCG değeri kaç olursa hamilelik anlaşılır ?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba , hcg testinde 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor. Hcg değeriniz görünürde gebelik lehine 3 gün sonra testi tekrar yapın sonucu bizimle paylaşın yardımcı oluruz.

Ö

ÖzgeD.

Forum Okuru
12 marttaki beta hcg testimde 344 çıkmıştı. 15 marttakinde 829 çıktı. Yarn tekrar test istedi doktrm. Hcg kaçtan snra kiöyasal gevelik ihtimali ortadan kalkar?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
12 marttaki beta hcg testimde 344 çıkmıştı. 15 marttakinde 829 çıktı. Yarn tekrar test istedi doktrm. Hcg kaçtan snra kiöyasal gevelik ihtimali ortadan kalkar?
Hcg düzenli olarak artış gösterdiği zaman sağlıklı gebeliğe sahip olduğunuz anlaşılır.Bunu ayrıca usg görüntüsü destekler.

D

derya denz

Forum Okuru
slm adetim 11 gün geçti evde test yaptım silik çıktı kanda gebelik testi yaptım 0.25 çıktı hangi sonuca inanayım?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
slm adetim 11 gün geçti evde test yaptım silik çıktı kanda gebelik testi yaptım 0.25 çıktı hangi sonuca inanayım?
Evde yapılan testler hatalı sonuç verebiliyor. Hcg testinin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir. Hcg testine göre hamile değilsiniz. Bir kaç gün içinde mensiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün..

E

esmabrta.

Forum Okuru
banada ardımcı olursanız sevinirim adetime 3 gün kala test yaptım 01 çıktı adet olmayınca yine yaptım 0.55 çıktı durum nedir

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, her iki hcg değeriniz gebelik lehine değil yani hamile değilsiniz. Bir kaç gün içinde mensiniz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.