HCG değeri kaç olursa hamilelik anlaşılır ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bugün yaptı iseniz pazartesi günü muhtemelen sonuç 20 ve üzeri çıkacaktır hamilelik var ise. Ha bize göre mi hayırlı olsun hamilesiniz :D:D

R

Rukiye Tekin

Forum Okuru
Merhaba adetimin 4 gun gecikmesiyle yaptirdigim kan sonucu 373,9 cikti ultrasonla kese gorulmedigi icin 4 gun sonra tekrar kan tahlili yaptirdim sonuc 2194 cikti ve tekrar ultrasonla kese gorulmedi doktorum dis gebelikten suphelendi ve vajinal bolgeden bakti keseye benzer bisey gordu 1 gun sonra tekrar kan verdim ve sonuc 3579 cikti bu durum da dis gebelik olma olasiligi varmi kan degirim normal mi

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar şu anda her şey normal görünüyor bir gün sonra yapılan testte düşüş söz konusu değil. Ama yüzde yüz olarak net te kimse bilemez. Düşük yok en azından o görünüyor.

N

Nesrinleyla

Forum Okuru
Merhaba benım adetıme 9 gun kala evde test yaptım pozıtıf cıktı kan verdım 6.97 cıktı 2 gun sonra tekrar edın dedı doktor gebelık var mı bu arada adetıme 6 gun var

Likapam

Paylaşımcı Melek
Merhaba benım adetıme 9 gun kala evde test yaptım pozıtıf cıktı kan verdım 6.97 cıktı 2 gun sonra tekrar edın dedı doktor gebelık var mı bu arada adetıme 6 gun var
8 ve üzeri değerler hamilelik olarak kabul ediliyor adetinize daha var dr dediği gibi 2-3 sonra hcg testini yenileyin inşallah hayırlı haberler verirsiniz

Uzman SühaN

Administrator
Beta hcg sonuçlarında 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor. Hcg değeriniz görünürde gebelik lehine , net bilgi için kadın doğum uzmanına muayene olun.

E

elena21

Forum Okuru
dün gece burun kanaması yaşadım durmayınca acile gittim gebelk testi yapıldı 17.1 çıktı hamilemiym acaba adetimde 1 gün geçti??