hcg değerim 140 hamilemiyim ?

M

mirlanustan

Forum Okuru
hcg değerim 140 hamilemiyim ?
slm hcg 140 çıktı hamilemiyim adetim 8 gün geçti bu arada

Merhaba, hcg değeriniz görünür de gebelik lehine. Gebeliğinizin teyidi için hekime görünün. Usg incelemesi yapılacak, son mens tarihiniz ve hcg değeriniz baz alınarak gebeliğiniz teyid edilecektir. Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..

Bu değerlere göre bizde tebrik ediyoruz hamilelik başlangıcınız var. Tabiki çok net olmamakla birlikte. Evet hamilesiniz ama ikişer gün ara ile test yaptırın her ikişer gün ara ile önceki değerinizin ortalama iki katına çıkması lazım yani iki gün sonra test yaptırdığınızda değerlerinizin 260-300 aralığında olması gerekiyor. Tabiki şunada dikkat edin ö.sonra yaptırdı iseniz aynı saatlerde yaptırın. yani birini akşam öbürünü iki gün sonra sabah yaptırırsanız değer düşük çıkabilir tekrar hayırlı olsun

Merhaba, hcg değeriniz görünür de gebelik lehine. Gebeliğinizin teyidi için hekime görünün. Usg incelemesi yapılacak, son mens tarihiniz ve hcg değeriniz baz alınarak gebeliğiniz teyid edilecektir. Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..

beyza hanım doktora gittim alttan bakmak istedi izin vermedim başta sonra birşey olmaz dedi keseyi gördük :) çok küçük geç döllenme olabilir dedi .bu mümkünmü ?

Merhaba, geç döllenme tabiki mümkün. Ovülasyon beklenen tarihten daha geç gerçekleşmiştir. Normalde ovülasyon her iki periyodun ortasın da gerçekleşiyor fakat farklı zamanlarda da gerçekleşebilir.Vajinal ultrasonun da bir zararı yok.Sadece düşük tehdidi olanlar için sakıncalı olabilir. Hekim kontrollerinizi aksatmayın.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.

Geri