1. gebiş

gebiş Forum Okuru

hcg sonucu

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında gebiş tarafından paylaşıldı.

kan testi yaptrdım ve sonuc 272.8 cıktı.doktor dıs gebelık olabılır ıkı gun sonra tekrar test yaptrması lazım demıs.sonuc dusuk mü sizce

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    HCG değeriniz gebelik lehine. Değere bakıp biz gebeliğinizin seyri hakkın da yorum yapamayız. Dış gebelik , belli aralıklarla yapılan hcg testi ile teşhis edilir..

hcg sonucu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg testi olan arkadaşlarım, bu başlık altından bizlere beta hcg değerlerinizi yazarak kaç haftalık hamile olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Sizlere gereken yardımı yapacağız. Lütfen BETA HCG değerlerinizi yazınız. Hemen cevap bulabileceksiniz.
  2. Kist beta hcg sonucunu yükseltir mi

Kist beta hcg sonucunu yükseltir mi

Selam arkadaşlarım ende kist var ve bhcg sonucum biraz yüksek çıkabilir mi yani sizlere sormak istediğim kandan gebelik testi yaptırsam acaba bu horman beta hcg sonucunu yükseltir mi ? Kist beta hcgyi yukseltir mi tşk
  3. merhabalar beta-hcg sonucum 2 artış olurmu

merhabalar beta-hcg sonucum 2 artış olurmu

merhabalar acil cevap verirmisiniz lütfen. adetim 5 gün gecikti, kan testi yaptırdım 2 çıktı ama kendimi hamile gibi hissediyorum acaba artış olur mu beta- hcg de ?
  4. hcg testi sonucu hamilemiyim

hcg testi sonucu hamilemiyim

adetim 4 gün geçti test yaptım doktora göstermedim gebelik varmı acaba hcg 78
  5. hcg test sonucuma bakarmısınız negatifmi pozitifmi

hcg test sonucuma bakarmısınız negatifmi pozitifmi

slm 3 günlük gecikmem oldu test yaptım doktora gitmedim 48 çıktım sizce hamilelik varmı yokmu

Sayfayı Paylaş