Hcg testine göre hamilemiyim, sonuç kesinmidir ?

Asyaarma

Yeni Üye
Üye
Hcg testine göre hamilemiyim, sonuç kesinmidir ?
Merhaba ben ilişkimden tam 23 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım sonuç böyle çıktı artık kesin sonuç mudur?
bhcg testi sonucum.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şüpheli ilişkiden sonra adet döneminiz gerçekleşmişti ve sonuç olarak gebe olmadığınızı belirtmiştik. Kuşkunuzu gidermek adına hcg testi yapmanızı önermiştik. Hcg testi sonucuna görede gebe değilsiniz sonuç kesindir..

Şüpheli birliktelikten sonra adet döneminiz gerçekleşmişti ve sonuç olarak gebe olmadığınızı belirtmiştik. Kuşkunuzu gidermek adına hcg testi yapmanızı önermiştik. Hcg testi sonucuna görede gebe değilsiniz sonuç kesindir..
Bugüne kadar olan yardımlarınız içğn çok teşekkür ederim son olarak sormak istediğim şey beta hcg test sonucumda değerler falan yazıyor kağıdın alt kısmında ve 1. hafta için 0- 50 arası yazıyor bu ne demek ayrıca mlU/ml 0-10 yazıyor bu ne demek oluyor ?Yoksa benim bakmam gereken yani asıl sonucun yazdığı tek yer 0,1 yazan yer mi? Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim?Çünkü biraz merak ettim o kısmı
20190301_140357.jpg

Sizin sonucunuz 0,1 olan kısım yani gebeliğiniz yok alttaki yazılan değerler de 0-50 arası misal bir haftalık anlamına geliyor diger değerlerde gebelik haftasını gösteriyor. Siz hamile değilsiniz odaklanacağınız yer 0,1 olan kısım hamilelik yok demek.

Sizin sonucunuz 0,1 olan kısım yani gebeliğiniz yok alttaki yazılan değerler de 0-50 arası misal bir haftalık anlamına geliyor diger değerlerde gebelik haftasını gösteriyor. Siz hamile değilsiniz odaklanacağınız yer 0,1 olan kısım hamilelik yok demek.
Merhabalar ben bugün 3 mart itibari ile adet sancıma benzer bir sancıyla uyandım ve bir kanamam geldi nornal adet kanamamın benzerinde bir kanama zaten bu ara adet olmam gerekiyordu.Yani ilişkiden 27-28 gün sonra olan kanama benim adet kanamamdır artık değil mi çünkü beta hcg sonucum da dört gün önce negatif çıkmıştı ilişkiden 23 gün sonra.Asıl merak ettiğim şey bu kanama adet kanaması mıdır çünkü adet olmayı beklediğim günlerden birinde oldu yoksa ilişkiden 28 gün sonra üstüne görme denilen kanama olur mu? Şimdiden çok teşekkür ederim bugüne kadar vermiş olduğunuz cevaplarla hep yardımcı oldunuz belki sizi çok sıkmış olabilirim sorularımla ama çok takıntı yaptım bu olaya.Tekrar çok teşekkür ederim

Asya hanım hamile değilsiniz hcg testi hamile olmadığınızı belgeliyor. Gördüğünüz kanama yerleşme kanaması değil normal adet kanaması. Gebe olmadığınıza ikna olmaya çalışın.

Te
Asya hanım hamile değilsiniz hcg testi hamile olmadığınızı belgeliyor. Gördüğünüz kanama yerleşme kanaması değil normal adet kanaması. Gebe olmadığınıza ikna olmaya çalışın.
Peki sadece içimi rahatlatmak istiyorum.Adetliyken adetimin dördüncü günü kanamam varken tekrar beta hcg testi yaptırsam kanda bu durum sonuvun yanlış çıkmasına sebep olur mu yani afetliyken kanda gebelik testi kesin sonucu verir mi ve bu perşembe günü yine test yaptırsam ve test negatif çıkarsa artık test yaptırmama gerek kalır mı? Teşekkür ederim şimdiden

Te

Peki sadece içimi rahatlatmak istiyorum.Adetliyken adetimin dördüncü günü kanamam varken tekrar beta hcg testi yaptırsam kanda bu durum sonuvun yanlış çıkmasına sebep olur mu yani afetliyken kanda gebelik testi kesin sonucu verir mi ve bu perşembe günü yine test yaptırsam ve test negatif çıkarsa artık test yaptırmama gerek kalır mı? Teşekkür ederim şimdiden
Yani adetliyken test yaptırsam bu perşembe ve ikinci yaptırdığım test de negatif çıkarsa üçüncü bir testi yaptırmama gerek var mıdır?
Te

Te

Tekrar test yapmanıza gerek yok ama illa yapacaksanız dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Geri