hediye seçme şansınız olsa ?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
hediye seçme şansınız olsa ?
selam hanımlar eşim bir süredir bana sevgililer gününde sana ne hediye alayım diye soruyor şimdi diyeceksiniz hediye alacak kişi sormaz süprizi bozulur diye düşünebilirsinizama benim huyumu biliyor bazen çok alakasız ve ihtiyacım olmayan kullanamayacağım türden şeyler alıyor bende bozuk atınca oda sinirleniyor o yüzden artık bana soruyor:D

Sizinde eşiniz size sorsa sana ne hediye alsam diye siz ne cevap verirdiniz ne tür hediyeler sizi mutlu eder

Benim esimde sorar ne istiyosan aliyim diye ama aynen benimde aklkma hiiic bsy gelmiyo senin gibi :)
Eger hamile olmasaydim evde yapilan lazerli epilasyon aleti isterdim :D:D
Sac sekillendirme aletlri , epilasyon aleti , makyaj seti , cilt bakim seti , taki , canta , ayakkabi , tekstil , cep telefonu , laptop , tablet bilgisayar....
Aklima gelenler bunlar. Umarim yardimci olmusumdur. Bir cok secenek verdim sana. Belki diceksin ki sen neden secmiyosun bunlardan birini ?! 5 yili geckindir evliyim. Evlilik yil dönumu sevgililer gunu dogim gunu derken hepsini aldi esim saolsun :)
Hadi bakalim kolay gelsin sana :) ne hediye sectigini yaz olurmu merak ettim simdi kararini :D:D

Geri